אוניברסיטה לתינוקות

אוניברסיטה לתינוקות

צעצועי אוניברסיטה הם צעצועים שמלמדים דברים רבים את התינוקות והם אוהבים אותם מאד.

אוניברסיטה לתינוקות 

מדובר במשחקים שנמצאים מעל ראשם של התינוקות כאשר הם שוכבים על הגב. הם נחשפים למשחקי פלסטיק ולבדים בשלל צבעים שתופסים להם את העין. בנוסף לכך, יש להם אפשרות לשחק ולהפעיל פריטים שונים. כמו לדוגמה למשוך גלגל מסוים וליהנות מהצליל. ללחוץ על כפתור ייחודי וליצור תגובת המשך ועוד ועוד. עם הזמן הילד מתהפך וכך יש לו משחקים כשהוא נמצא בפוזיציה של הגב ומשחקים אחרים כשהוא נמצא בפוזיציה של הבטן ומשחק עם המשחק המונח לפניו. 

קיימים דגמים רבים של משחקי אוניברסיטה לתינוקות והם נהנים מאד לשחק ולהפעיל את כל אחד מהדגמים הללו, דבר שמרתק אותם מאד בגילאים הצעירים.

שינוי בנראות המשחקים באוניברסיטה 

כדי ליצור עניין חדש בכל פעם, יש אפשרות להלביש במשחק המרכזי משחקים קטנים חדשים וכך ליצור שינוי בכל פעם. האופציות החדשות נתלות באמצעות טבעות פלסטיק או סקוטשים. כדי שלא יפלו על התינוק.

בכל פעם שהתינוק מזיז את רגליו או את ידיו בתנועות הרגילות שלו, הוא מזיז את אחד המשחקים וכך למעשה מפעיל אותם וגורם להשמעת צלילים, או לתנועות מסוימות שמשמחות מאד את הקטנטנים. 

האוניברסיטה היא משטח פעילות דינמי שמבצעים בו כל הזמן שינויים כדי ליצור עניין על בסיס ההפעלה הצבעוני ולכן מדובר במשחק בסיסי שהוא רב תכליתי. אם התינוק מתעייף הוא יכול גם לישון על המשטח בנוחות רבה, כשקשת הצעצועים ממוקמת מעל ראשו. יש דגמים שהאוניברסיטה היא גם בריכת כדורים שנמצאים בה הרבה מאד כדורים בגודל בינוני בשלל צבעים להנאה רבה של התינוק. 

מאד קל לקפל את האוניברסיטה בכל עת ולהזיז אותה ממקום למקום.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים לניקוי חלונות לדירות

טיפים לניקוי חלונות לדירות

ניקוי חלונות לדירות הוא פעולה הכרחית כדי לשמור על היגיינה, למנוע סכנות בריאותיות של לכלוך וזיהומים שונים, להרחיק אבק ולאפשר מבט אל הנוף הנשקף מהחלון

קרא עוד »
פעילויות לנוער

פעילויות לנוער

כל הורה יודע כי בני נוער הם אתגר בפני עצמו. ככל שהילדים גדלים, כך גם גדלים ומתפתחים ההעדפות האישיות שלהם – ואם פעם הם אהבו

קרא עוד »