ריח לא טוב עולה ברחובות חולון? זה מה שצריך לעשות

ריח לא טוב עולה ברחובות חולון? זה מה שצריך לעשות

בחודשים האחרונים, רבים מתושבי השכונות המרכזיות של העיר חולון, מציגים בפני מועצת העיר וגורמים נוספים ברשות המקומית, תמונה לא מעודדת בעליל אודות מצב התברואה בעיר. בין היתר, התלונה המרכזית של תושבים רבים היא אודות ריח חריף מאוד, לא נעים ומטריד של ביוב, שמפריע לשגרת החיים התקינה במקומות רבים ברחבי העיר. אם גם אתם סובלים מהתופעה, ולא יודעים איך להתמודד, תוכלו לקרוא את הכתבה הבאה ולמצוא כמה פתרונות טובים.

איך לטפל בריח לא טוב בסביבת המגורים שלכם?

ישנן שלוש דרכים טובות לטפל בבעיית ריח בסביבת המגורים שלכם:

  1. שינוי הרגלי פינוי האשפה – ניתן לבקש מהעירייה לשנות את ימי ושעות פינוי האשפה בשכונה. או לחילופין להעלות את התדירות של פינוי האשפה. כמו כן רצוי להקפיד על איטום של חדרי האשפה וסגירת הפחים לאחר כל שימוש.
  2. טיפול עומק לתשתיות המבנים – לעיתים רבות בעיות בתשתיות הביוב המקומיות יכולת להשפיע על הריח שעולה מהביוב. ולכן יש לדרוש טיפולים תקופתיים לתחזוקת מערכת הביוב. 
  3. טיפולי פתיחת סתימות תכופים – שימוש בביובית בחולון לפתיחת סתימות, הוא כלי חיוני בידיים של תושבי השכונה. כך, אתם יכולים לנטרל את הבעיות בצנרת מבעוד מועד ולאפשר סביבת מגורים נעימה ואיכותית יותר.

שומרים על סביבת המגורים הנקייה והנעימה ביותר

כמובן שאת כל הפעולות הללו, אתם כתושבי השכונה רוצים לבצע בשיתוף פעולה עם שני גורמים. האחד הוא העירייה, שהרי הם האחראים על המרחב הציבורי. כמו כן, אתם רוצים להסתייע בשירותיו של איש מקצוע מתחום האינסטלציה. בדרך זו, תצליחו לבצע פעולות מקצועיות בצורה בטוחה ואחראית, כדי לצמצם משמעותית את מפגעי הריח שמפרים את שלוות החיים שלכם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

מה הסוללה והאלטרנטור עושים?  סוללה אוטומטית מספקת מטען חשמלי גדול שעובר במערכת ההתנעה ומסובב כמה הילוכים להתנעת המכונית. ברגע שהמכונית פועלת, האלטרנטור שולח זרם בחזרה

קרא עוד »