עוגת מספרים

עוגת מספרים – עוגה מותאמת וייחודית לכל גיל

עוגת מספרים היא עוגה שמתאימה לכל גיל שחוגגים ביומולדת. לעוגת מספרים יש שם נוסף "נאמבר קייק" והן פופולריות בחגיגות יום הולדת. אם חוגגים לילדה או לילד 8 שנים הרי שצורת העוגה תהיה של הסיפרה שמונה. ואם המספר הוא דו-ספרתי אז כך תהיה צורת העוגה. העוגות הן מאוד יצירתיות ותמיד יגרמו לשמחה בלב אצל החוגגים.

שיטת ההכנה של עוגת מספרים

אם אתם שואלים את עצמכם כיצד מכינים את העוגות הקסומות הללו. יש כל מיני שיטות ואחת השיטות שחוסכת הרבה זמן היא לקבל את צורת הספרות הרצויות באמצעות כלי חיתוך מיוחדים שיש להם שבלונה של הספרות. כמובן שזה לא מספיק ויש עוד דברים שחשוב לדעת כדי לקבל עוגת מספרים טובה אבל שבלונות בצורת ספרות בהחלט מקלים על העבודה.

המילויים

למען האמת עוגות מספרים כבר קיימות לא מעט שנים אבל במהלך הזמן חלו שינויים מסוימים בהרכב המקובל של העוגות. תחילה היו אלו שכבות הטורט שכיכבו בעוגות ובמהלך הזמן את שכבות הטורט החליפו שכבות דקות של בצק פריך מאוד. בין כל שכבה אחת לשנייה ישנו מילוי קרמי טעים להפליא, ועל כיסוי השכבה האחרונה מקובל לשים מיני סוכריות, זילופי סירופים שונים, שוקולדים או סוכריות.

עוגות כאלו ניתנות להזמנה בעיצוב אישי באתר https://www.ltuval.co.il/ תוך התאמת צבעים, מרקמים וטעמים. אתם יכולים להזמין עוגה מדהימה מאופים מקצועיים או שאתם יכולים להכין אחת בעצמכם. שימו לב שאם אין לכם את הניסיון הדרוש בהכנת עוגות כאלו תוכלו להירשם לסדנה להכנת עוגות מספרים. אם אתם לא מנוסים מספיק בהכנת עוגות מספרים כדאי לכם פשוט להזמין עוגה כזו.

כעת כל מה שנותר זה ללקק את האצבעות!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם ילדים – תתכננו נכון

הדרך שבה מבוגרים חווים את תאילנד יכולה להיות דומה במקרים רבים לדרך שבה ילדים יכולים לחוות אותה. גם הילדים יכולים ליהנות מעיסויים מפנקים, ביקור באזורים

קרא עוד »