כי גם הם רוצים להיות בסטייל – איך בוחרים תיק לילדים?

כי גם הם רוצים להיות בסטייל – איך בוחרים תיק לילדים?

אם יש לכם ילד או ילדה שמודעים בהחלט לצו האופנה, כדאי שתראו להם כי גם אתם אופנתיים, וכי אתם יודעים לבצע עבורם בחירות טובות. מוצרים לילדים הפכו עם השנים לפריטים שאין להם צבע מסוים או מגדר ספציפי, בעוד שבנים ובנות יכולים ליהנות ממוצרים בכל צבעי הקשת ובכל עיצוב!

בכך אפשר לבחור תיקים לילדים בסטייל, בין אם מדובר בעיצוב מסורתי לבין אם חדשני ופורץ דרך. בשל כל אלה אפשר לרכוש תיקים מעוצבים לילדים שמעוצבים בסטייל ובחן, בעוד שצבעים כמו ורוד או כחול, מתאימים גם לבנים וגם לבנות.

אז כיצד בוחרים תיק לילדים?

בראשית ועוד לפני שאתם שמים לב לעיצוב, בחרו תיק ילדים אשר יכול להכיל את כלל הציוד של הילד, כמו גם שיהיה נוח לנשיאה. תיקים מרובי תאים וכאלה שיש בהם מקום לציוד – נחשבים איכותיים. בחרו תיק גב שמשקלו אינו עולה על 750 גרם, תוך בחירת תיק איכותי שרצועותיו נוחות ומקלות על הגב הקטן. חפשו באינטרנט בחנות איכותית אשר מציעה מוצרי איכות כמו תיקי החתלה, תיקי גב ושאר מוצרים.

בן או בת?

בחרו תיק שמתאים גם לבנים וגם לבנות תוך מתן תשומת לב אל תיק אופנתי שניתן לבחור באמצעות הילד או הילדה. בחרו תיק שיש בו דוגמאות שונות כדי להפריח בו חיים, אך אל תעצרו בעצמכם אם תמצאו תיק שחור לילדים, או כזה שאינם בגוונים המסורתיים. זכרו! אתם וילדכם יכולים להביא את הבשורה בכל הנוגע לבחירת תיקי ילדים. חשוב תמיד לשתף את הילדים בבחירה שלכם.

התאמה למוצרים נוספים

לבסוף כדאי לרכוש אצל טוש ילדים תיק שמתכתב באופן הרמוני עם מוצרים נוספים. התאימו את התיק אל הסטייל הכלכלי של ילדכם תוך ביצוע בחירות נכונות לאיכותיות. באמצעות מעבר על קטלוגים שעוסקים במוצרי תינוקות וילדים – תוכלו לשדרג את הסטייל של ילדכם ולהפוך אט אט למשפחה אופנתית ומעודכנת!

 

כתוב/כתבי תגובה