איך תתאימי בגד ים לגוף?

איך תתאימי בגד ים לגוף?

נשים רבות נמצאות בדילמה קשה, כאשר הן מגיעות לבחור את בגד הים המושלם עבורן. כל אחת הייתה רוצה להיראות כמו הדוגמניות בתמונות, אבל חשוב לזכור כי לכל אחת יש את מבנה הגוף שלה. לכן אין שום צורך להתעקש על בגד ים מסוים, אלא עדיף להתחשב במבנה הגוף שלך על מנת להתאים לו את בגד הים המחמיא ביותר. בניגוד לחולצה או לשמלה למשל, בגד הים חייב לשבת עלייך בצורה מושלמת, במטרה להדגיש את היתרונות ולטשטש את החסרונות שלך. לכן כדאי ללמוד מהו הסגנון המחמיא לך ביותר, ופשוט ללכת עליו.

התאמת בגד ים לגוף – בהתאם למבנה הגוף שלכן

כל מי שיש לה מותניים צרים וירכיים רחבות יותר מרוחב הכתפיים, זקוקה לבגד ים שיצליח להעניק לכתפיים מראה רחב יותר. בצורה כזו, ניתן יהיה לטשטש את רוחב הירכיים וליצור מראה הרמוני יותר של הגוף. במקרה כזזה, מומלץ ללכת על בגד ים שלם, עם העדפה להדפס בהיר יותר בחלק העליון שלו. הכתפיות צריכות להיות צרות יחסית וחיצוניות יותר.

כל מי שקו המותניים שלה פחות בולט והכתפיים רחבות יותר מהירכיים, זקוקה לבגד ים שייתן אשליה של כתפיים צרות יותר. במקרה כזה, מומלץ לבחור בגד ים בעל כתפיות עבות יותר, אשר ממוקמות קרוב יותר לצוואר. ניתן לבחור בגד ים שלם או ביקיני, בעלי רצועות שנקשרות מאחורי העורף או לחילופין רצועת קולר. עדיף להימנע מבגדי ים סטרפלס, אשר מרחיבים את הכתפיים, אלא לבחור גזרת משולשים (במקרה של ביקיני). מומלץ להתאים חצאית לחלק התחתון, כדי לטשטש את אזור האגן.

נשים בעלות גזרה של מלבן (ירכיים וכתפיים בעלי רוחב דומה), זקוקות לבגד ים שידגיש את המותן שלהן. במקרה כזה, עדיף לבחור בבגד ים שלם בעל חגורת בטן. כדאי ללכת על בגדי ים בעלי הדפסי קווים ארוכים, אשר מעניקים אשליה של גוף צר וארוך יותר.

כל מי שזכתה בגנטיקה אלוהית, ונהנית מגזרה שבה המותניים צרים והכתפיים והירכיים בעלות אותו רוחב, יכולה ליהנות מלבישה של בגד ים ברזילאי ומכל בגדי הים האפשריים. חשוב רק לשים לב לצבע, היות ובגדי ים כהים יחמיאו יותר לבעלות עור בהיר, ולהיפך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להפחית לחץ בחיי היום יום ?
לחץ הוא בעיה שכיחה שאנשים רבים מתמודדים איתה במקום העבודה. זה יכול להיגרם ממספר גורמים כולל לחצים...
קרא עוד »
ספט 22, 2022
מהי תאונת עבודה?
תאונת העבודה היא היבט שכולנו מתמודדים איתו בשלב מסוים בחיינו. מדובר במצב שבו אחד מהמעורבים בתאונת...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
כורסאות לבית – כיצד נתאים אותם לעיצוב הסלון?
הכורסא היא ספה חדשנית שעוצבה על ידי המעצב הבריטי אדוארד לוטיאנס. הוא הוצג לראשונה במכון המלכותי...
קרא עוד »
אוג 31, 2022