לכידת עכברים – להיות החתול שתופס את העכבר

לכידת עכברים

אחת האמירות הידועות ביותר בהקשרים שונים, היא "משחק של חתול ועכבר". הרעיון הוא פשוט. החתול רודף אחרי העכבר במטרה לתפוס אותו, והעכבר הקטן עושה הכל בשביל להתחמק ממנו. ככה נהוג לתאר לא פעם מרדפים וניסיונות לתפוס אנשים מסוימים.

אך גם במציאות, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מנסים לתפוס עכבר. לצערנו, לא פעם הוא עלול להופיע, בין אם זה בבית ובין אם זה בעסק. בשני המקרים אנחנו נרצה לעשות כל מה שאפשר בשביל ללכוד אותו, לפני שיגרום נזקים או ימשוך למקום עכברים נוספים.

הפתרון הטוב ביותר הוא להציב לו מלכודות. לשם כך, אנחנו צריכים לפנות אל מומחה בלכידת עכברים, אשר עומד לרשותו ניסיון בתחום, יש לו את הידע הנדרש, והוא יכול לעזור לנו ללכוד את העכבר בצורה פשוטה וזמינה. יש לו כמובן את המלכודות המתאימות לשם כך.

חשוב להבהיר, אפשר להשתמש גם בחומרי הדברה, אך זה הרבה פחות נעים, הרבה פחות מוסרי, ובמקרים רבים אין צורך בכך, מספיק להשתמש במלכודות.

כיצד עושים את זה נכון

אנחנו יכולים להעמיד מלכודות של עכברים במקומות מסוימים, במקומות בהם ברור לנו שהעכבר עובר או מגיע אליהם, שם המלכודת תחכה לנו עם חתיכת גבינה או מזון אחר וברגע שהוא ייעצר היא תיסגר עליו. אפשר שהיא תיסגר בצורה נעימה, בלי לגרום לו כאב, ואפשר שהיא תגרום כאב ואז מהרעש שהוא ישמיע, נבין שהוא נלכד.

לאחר שלכדנו אותו, אפשר לשחרר אותו במקומות שונים, בין אם זה בחצר, גינה או בכל מקום אחר. אפשר גם להעביר אותו למקומות שיעשו בו שימושים שונים. בכל מקרה, חשוב מאוד להעמיד מספר מלכודות בשביל להגדיל את הסיכוי ללכוד אותו.

המידע באדיבות זיסמן הדברות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה פעמים בחודש צריך להזמין מנקה לבית?
אם השאלה הזו מנקרת בראשכם כבר כמה פעמים ללא הפסקה, תשמחו לדעת כי התשובה לכך אינה חד משמעית ולמעשה...
קרא עוד »
מרץ 13, 2020
הורים לילדים טבעונים? כך תצלחו את ערבי החג
חודש אוגוסט כבר כאן, מה שאומר שחגי תשרי מתקרבים, וההכנות לקראת ראש השנה וערבי החג מתחילות. לא מעט...
קרא עוד »
אוג 07, 2019
היבטים פחות מוכרים של חימום נפט ואספקת אנרגיה
חימום נפט ואספקת אנרגיה הם נושאים קונבנציונליים שלעתים קרובות מושכים תשומת לב בשל השפעתם על נוחות,...
קרא עוד »
אוק 29, 2023