איך בוחרים את השטיח המושלם למסדרון

שטיח למסדרון

לא כולם אוהבים לרפד את כל הבית בשטיחים מקיר לקיר. אך גם אלו שמוותרים על השטיחים, מעדיפים בכל זאת להשקיע בשטיח עבור המסדרון. השטיח במסדרון אמור לתת לנו את המענה לכמה וכמה מטרות וחשוב לשים לב אליהם בעת הבחירה בשטיח.

שטיחים במסדרון אלו הם שטיחים פרקטיים ויעילים מאוד וגם אנשים אשר מוותרים על שטיחים לחדר ילדים או בחדרים השונים בבית, לא מוכנים לוותר על השטיח במסדרון. השטיח במסדרון משמש למגוון מטרות וחשוב לשים לב לבחור את השטיח שאכן ייתן את המענה המושלם.

בוחרים נכון

שטיח למסדרון יהיה נוח מאוד כאשר מדובר בשטיח המחבר בין חדרי הבית השונים. בדרך כלל הדרך מהמקלחת ועד לחדר השינה תעבור דרך המסדרון. כשהשטיח הינו נעים ונוח, למדרך הרגל הוא יהווה פתרון מושלם עבור ילדים שיוצאים מהמקלחת יחפים.

הבחירה חייבת להיעשות בחכמה על מנת שהשטיח אכן ישרת אותנו ולא אנחנו נצטרך שרת את השטיח. מה זה אומר?

שטיח קל לניקוי

השטיח צריך להיות מתוחזק ונקי. שטיח שאינו נקי הוא שטיח שממש לא יהיה נעים לדרוך עליו. חשוב לשים לב כי מדובר בשטיח שקל לתחזק אותו ולנקות אותו. יש את השטיחים שאפשר לגלגל ולהכניס למכונת הכביסה, יש את השטיחים שאי אפשר יהיה להכניס אל מכונת הכביסה אבל עדיין ניתן יהיה לשטוף אותם במים בתוך האמבט. ההשריה במים חמימים עם מעט סבון כביסה תוציא את השטיח כמו חדש.

מנגד יש לנו מבחר שטיחים לסלון שדורשים ניקוי יבש ושאיבת אבק עקבית. אז האמת היא שלא תמיד זה יהיה מסובך כל כך לביצוע אך אם אתם מתגוררים באזור שיש בו הרבה אבק מבחוץ בגלל כלי רכב או מבני תעשייה, לא כל כך בטוח שכדאי לכם ללכת על זה. מנגד גם בבית עם ילדים קטנים לא תמיד יהיה קל לשלוט על הניקיון של השטיח כאשר הוא ידרוש ניקוי יבש. דוגמאות לכך תוכלו למצוא באתר https://saharacarpet.co.il/

שטיח נעים למגע

חשוב לשים דגש על המגע הנעים והנוח של השטיח. שטיח שיהיה קוצני או מחוספס מידי לא יהיה שטיח נוח לשימוש.

בחרו נכון ותיהנו ממוצר מפנק וכיפי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 דברים שחובה לדעת על וילון לחדר ילדים
בחירת וילון לחדר הילדים יכולה להשפיע בצורה משמעותית על האווירה, הנוחות והבטיחות בחדר. הנה שישה דברים...
קרא עוד »
מאי 21, 2024
איך לערוך אלבומים משפחתיים מהממים? 5 טיפים
רוצים להפוך את הזיכרונות המשפחתיים שלכם לבלתי נשכחים וכאלה שיהיו שם לעד? כדי שכך באמת יהיה מומלץ...
קרא עוד »
דצמ 30, 2020
מהי חומת אש ומי דואג לזה
כולנו מודעים לכך שבתחום המחשבים יש אינספור פריצות של האקרים, והם יכולים לעשות זאת הרבה יותר מהר...
קרא עוד »
מאי 15, 2022