כל מה שרציתם לדעת על תוכנה לשחזור קבצים שנמחקו

כל מה שרציתם לדעת על תוכנה לשחזור קבצים שנמחקו

אובדן של קבצים שנמחקו במחשב הביתי או בעבודה הוא צרה צרורה. לא תמיד זה "רק" עוגמת נפש. מדובר בשעות עבודה שהלכו לאיבוד ולפעמים קבצים שנדרשים לצורך השלמת פרויקט, ביצוע משימה או עבודות הגשה ללימודים. אם שמעתם על תוכנה לשחזור קבצים שנמחקו, קבלו את המידע החשוב ביותר בנושא גם באתר https://www.tictac.co.il/

איך משיגים תוכנה לשחזור קבצים שנמחקו

תוכנות לשחזור קבצים שנמחקו אינן תוכנות מדף רגילות. אפליקציות בדרך כלל מאוד מוגבלות בתיקון או שחזור מידע וקבצים ונמחקו. תוכנת שחזור דורשת יכולת מקצועית וידע רב והיא נמצאת בשימוש במעבדות שבקיאות בשחזור מידע דיגיטלי והתמודדות עם תקלות או מחיקות שמעבדות רגילות אינן מסוגלות להתגבר עליהם. 

האם התוכנה מהירה 

תוכנה לשחזור קבצים שנמחקו יכולה לפעול מהר מאוד, בתנאי שהמפעיל הוא איש מקצוע מיומן. כמובן, מהירות הפעלת התוכנה תלויה באבחון של סוג התקלה או מהות הקבצים שנמחקו. מעבדה שמתמחה בשחזור קבצים שנמחקו יכולה לבצע את הפעולה במרבית המקרים בתוך פרק זמן מהיר למדי. יומיים שלושה בדרך כלל. במקרים מורכבים, השחזור עשוי להתארך יותר. 

האם התוכנה יכולה להתחבר לקבצים מרחוק 

שחזור הארד דיסק הכולל גם קבצים שנמחקו על ידי תוכנה ייעודית לא נעשה ב"השתלטות" מרחוק על המחשב. הרצת התוכנה והבדיקות נעשים על מחשבים או טלפונים סלולריים במעבדה עצמה. את הדיסק הקשיח, לדוגמא, צריך לשלוח למעבדה או להגיע ולמסור שם. במקום בודקים קודם כל את מצבו הפיסי של הדיסק, בוחנים את סוג המידע שצריך לשחזר ואז בוחרים את הכלי הטכני לביצוע המשימה. 

כמה קבצים שנמחקו התוכנה יכולה לשחזר 

אין הגבלה על כמות הקבצים שאפשר לשחזר. מעבדה מקצועית שמתמחה בשחזור מידע דיגיטלי תוכל בדרך כלל לשחזר את כל או רוב הקבצים שצריך.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

השכרת מקרן – מתי זה מתאים?

יש לכם כנס או אירוע שאתם מפיקים והייתם רוצים לעשות בו שימוש במקרן? השכרת מקרן עשויה להתאים במקרה כזה. במקום לבחור באפשרות היקרה יותר, של

קרא עוד »