רהיטים לילדים

עיצוב חדרי הילדים הוא דבר חשוב ומשמעותי, גם לכם וגם לילדים שלכם. ברור שזה ישפיע בהיבט הכלכלי אולם לא פחות חשוב זה שהילדים ישמחו, ייהנו להגיע מהגן/בית הספר לבית ויוכלו להשתמש בחדר שלהם בנחת ועם הרגשה טובה שכן הוא מספק להם מקום חשוב משלהם עם כל הציוד שלהם, הבגדים שלהם, הצעצועים שלהם ועוד. כמובן שעיצוב חדר של תינוקות או ילדים בני 2 עד 5 יהיו שונים מעיצוב של חדר לילדים בני 6 עד 12 וזה יהיה שונה מעיצוב של בני נוער. כיצד נרכוש רהיטים לילדים? הינה כמה טיפים חשובים.

התאמת הריהוט לרצון הילדים? מאיזה גיל?

מגיל מסוים הילדים יתחילו להגיד לכם שהם רוצים חדר בצבע צהוב או ורוד או בצבע אחר. הם יגידו לכם שהם צריכים שולחן מסוים או שידת מגירות, ארונות פינתיים ועוד. לעתים צריך יהיה להתחשב ברצון הילדים שכן בסופו של דבר אנו רוצים שיהיה להם נעים ונוח בחדר ולעתים, כשזה לא מתכתב עם הסדר והארגון בחדר או עם התקציב שלנו מן הסתם שנציע אפשרויות חלופיות.

עיצוב וצבעים:

לעיצוב והצבעים יש השפעה רבה לא רק על הנוחות והנעימות של הילדים בחדר שלהם אלא גם על התחושות והרגשות שלהם שכן צבעים שונים משקפים אנרגיות שונות ותחושות שונות.

> שווה בדיקה! מזנון לסלון 

פרקטיקה ואחסון:

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון ברכישת רהיטים לילדים הוא נושא הפרקטיקה והארגון. לדוגמה: יש שיעדיפו לרכוש מיטה שיש בה גם ארגז מצעים או מגירות אחסון ובכך לחסוך בצורה בשידה נוספת בחדר השינה ולחסוך מקום. מצד שני מגירות שכאלה עשויות להיות עם ידיות בולטות ולסכן את הילדים במכה לא נעימה כשהם יורדים מהמיטה. חשוב לבחור במיטה בגודל המתאים לילד ולדאוג לשטחי אחסון רבים בחדר: בגדים, צעצועים, ציוד בית ספר, אוספים שונים ועוד הם רק חלק מהמוצרים שיהיו לכל ילד בחדר שלו. 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »