תליית שלטים בגובה

"השלטים התלויים" קיימים כבר מאות שנים, אבל הם מעולם לא היו פופולריים כמו היום. ישנן דרכים רבות בהן אדם יכול לזהות האם בניין גבוה או נמוך. אחד מהם הוא באמצעות שלטים תלויים, המקרינים מידע על חזית הבניין בזווית. השימוש המתועד הראשון בשלטים תלויים מתוארך למאה ה-17. סגנון האדריכלות הרומנסקי היה פופולרי באותה תקופה, כך שניתן היה להשתמש בהם על מבנים בסגנון זה. מגדלי השעון המפורסמים בקתדרלת נוטרדאם בפריז נבנו בעיצוב אדריכלי זה, כמו בניינים רבים אחרים ברחבי אירופה באותה תקופה. 

איך תולים שלטים בגובה?

יש לנו שלטים תלויים בגבהים הנעים בין 1 ל-5 מטר. כאשר אנו תולים שלט על בניין, אנו פשוט משתמשים באותה טכניקה שבה השתמשו אבותינו. הם השתמשו בחבל לתליית שלטים וכרזות, שבהם היו משתמשים בכוח גופם כדי למשוך את השלט למעלה ולמטה. הבניין. הם היו משתמשים במשקל גופם שלהם כדי למשוך את הכרזת למטה, ואז הם היו משתמשים בכובע שלהם כדי לדחוף אותו למקומו על הגג. שיטה זו פשוטה ויעילה. חשוב שתדע כיצד תשא את השלט שלך כדי לספק סביבה בטוחה לעובדים שלך. אם אנשים נושאים שלט גדול במעלה ובמורד בניין, או אם הם הולכים מול הבניין, יכולים להיות כמה סיכונים מיותרים הקשורים לטיפול בשלטים גדולים. ניתן גם לעשות שימוש במנופים לצורך הרמת השלטים והתקנתם בצורה בטוחה במקום כמובן. להמשך קריאה 

למי מתאים לתלות שלטים על בניין?

שלטי חוצות הינה דרך נהדרת לפרסם את העסק שלכם. בדרך כלל מיועדות לבניית מותג ויצירת חשיפה למותג, הטמעת שם העסק או מותג מסוים במוחם של העוברים והשבים. אין מקום לאותיות קטנות כיוון שאין הרבה זמן להסתכל על השלט בדרך כלל. לרוב קהל היעד יצפה בו מהרכב בנסיעה או עוברי אורח ההולכים ברגע במקום.

למידע נוסף http://s-israel.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה גרבי ברך?
המאמר באדיבות https://puzmak.co.il מהשם ניתן להבין כי אלו הם גרביים אשר מגיעים עד הברך. לגרבי ברך שימושים...
קרא עוד »
ספט 12, 2021
טיפים לניקוי חלונות לדירות
ניקוי חלונות לדירות הוא פעולה הכרחית כדי לשמור על היגיינה, למנוע סכנות בריאותיות של לכלוך וזיהומים...
קרא עוד »
אוק 27, 2020
פתיחת הסודות של מכונות שטיפת רצפות לעסקים
כגורם מוערך בנושא, אני שמח להקנות ידע רב ערך על מכונות שטיפת רצפות לעסקים. במאמר זה נתעמק ב-5-8 היבטים...
קרא עוד »
אוק 30, 2023