כמה עולה לעשות איפור קבוע בשיטת השערה?

כמה עולה לעשות איפור קבוע בשיטת השערה?

איפור קבוע הינו פעולה קוסמטית שמטרתה לחסוך את הצורך להתאפר מידי יום ולהסתבך עם חומרי איפור או צבעים שנמרחים. איפור קבוע נעשה באמצעות חומרים עמידים מאוד ואיכותיים במיוחד אשר מיושמים על העור בטכניקות מתקדמות שגורמות לחומרים להישאר על העור למשך זמן רב וממושך. 

איפור קבוע – לאילו אזורים בגוף הוא מתאים?

שיטות היישום של איפור קבוע יכולים להיות עדינים מאוד מצד אחד, אך מצד שני גם דרמטיים מאוד. אז תלוי מה את מחפשת. איפור קבוע בשיטת השערה מתאים למספר מקומות בגוף ביניהם גבות, אייליינר עליון ותחתון, צביעת שפתיים, תיחום שפתיים ומסיכה. כמו כן, ניתן להשתמש בשיטת השערה לצורך הסוואת צלקות וטשטוש סימני מתיחה, לשפר ולעבות את העפעפיים, לחדש פיגמנטציה וליצור שיער מדומה.

חשוב לציין, כי חלק מהשימושים הללו מיושמים על ידי טכניקות מתקדמות ופרא רפואיות ועל כן דורשים ביצוע על ידי טכנאי איפור מנוסה ובעל הכשרה מתאימה.

איפור קבוע בשיטת השערה – איך עושים את זה?

איפור קבוע מיושם ומבוצע בעזרת מכשירים שונים אשר ביניהם גם מכונות הסליל המוכרות אשר משמשות לקעקועים, באמצעות העט והמכונות הסיבוביות. איפור קבוע בשיטת השערה הינו תהליך הכולל מספר שלבים. השלבים כוללים ייעוץ של מאפר מקצועי, יישום של החומרים והפיגמנטים ולאחר מכן, ביקור לצורך מעקב אחר קצב הריפוי של המקום המטופל, הצבע של הפיגמנט והעיצוב שלו.

כמה עולה איפור קבוע בשיטת השערה?

העלות הממוצעת של תהליך איפור קבוע נע בין 1400 שקלים לבין 2500 שקלים כאשר המחיר משתנה בהתאם לנתונים קיימים בשטח. עם זאת, המחיר לא אמור להיות הפרמטר הקובע לעניין ביצוע הטיפול, אלא חשוב יותר לשים לב למיומנות ולהכשרה של המבצע אותו.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חינוך פיננסי

החשיבות בחינוך פיננסי

חינוך פיננסי הוא בעצם דרך חיים שההורים רוצים להקנות לילדיהם מגיל קטן. בואו נודה באמת – אם מהבית לא ילמדו את הילדים בנושא התנהלות פיננסית

קרא עוד »
מטבח 3 מטר

טיפים לעיצוב מטבח 3 מטר

אם יש לכם חלל גדול עבור מטבח סביר מאוד שתרצו לנצל את החלל הזה כמו שצריך ולבנות מטבח מושלם שישמש אתכם כמו שצריך ויכלול את

קרא עוד »