כמה יעלה לכם לעבור לאנרגיה סולארית?

כמה יעלה לכם לעבור לאנרגיה סולארית?

מעבר לשימוש באנרגיה סולארית נועד לחסוך חלק ניכר מחשבון החשמל שלכם וגם לתרום למאמצים לשיפור איכות הסביבה באמצעות ירידה בתפוקה של תחנות כוח, אשר שורפות נפט ופחם. הוא מתאפשר רק כאשר יש תנאים טכניים מתאימים, ונפוץ בעיקר בבתים פרטיים, מפעלים וחממות. עבור החיסכון העתידי בחשבון החשמל נדרש להתקין את המערכת הסולארית המורכבת מפאנלים המכוונים אל השמש ומנצלים את קרינתה במהלך שעות האור הארוכות. מערכת כזו מיועדת לאספקת חשמל שוטפת במשך 25-30 שנה והיא בעלת בלאי נמוך ודורשת תחזוקה מתאימה. העלויות שלה תלויות בגודל הגג ובשטח הדירה או החלל אליהם היא מיועדת לספק חשמל. 

חישוב עלויות המעבר למערכת סולארית

מערכת סולארית לבית כדאי לרכוש אך ורק מחברה אמינה ובעלת מוניטין, אשר מטפלת בכל ההסדרים מול רשויות החוק, ומייתרת את הצורך לפנות אליהן ולקבל הרשאה להתקנת המערכת הסולארית. בפגישה מקדימה כדאי לעמוד על טיב העסקה המוצעת לכם וגם על רמת האמינות של נציגי החברה הספקית. כמו כן, כדאי לחשוב בעיקר על החיסכון העתידי ולא רק על ההוצאה הכספית הנקודתית הנדרשת להתקנת הפאנלים והחיבורים של המערכת. מחיר פאנל ביתי ירד בשנים האחרונות בכ-70 אחוז והוא נע ברוב המקרים בטווח של 500 עד 1000 ש"ח. כמות הפאנלים הנדרשת תלויה בגודל הגג ובעוצמה המבוקשת של האנרגיה.

תשלום לחברה אמינה

חברה אמינה כמו וולטה סולאר, תציע לכם מגוון מסלולי מימון לרכישת המערכת הסולארית, מתוך ידיעה שלא מדובר בהוצאה קטנה אלא מערכת שנועדה לטווח ארוך של 25 שנה ומעלה, ולכן תוכלו לבחור בין מספר מסלולי תשלום כולל אפשרויות כמו סולאר ליסינג, כאשר המערכת נשארת בבעלות החברה ואתם רק מקבלים הנחה בחשבון החשמל או רכישה בהלוואה לטווח של 5-10 שנים. 

כתוב/כתבי תגובה