כיצד בוחרים עורך דין פלילי בחיפה

כיצד בוחרים עורך דין פלילי בחיפה

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין פלילי, זה אף פעם לא נעים. זה לא דומה למצב בו אנחנו צריכים לקחת עורך דין אזרחי. במקרה כזה, יכול להיות שמדובר בעניין חיובי דווקא ולא בהכרח משהו שלילי. כשמדובר בעורך דין פלילי, אז סביר להניח שאנחנו בבעיה.

כידוע, ההבדל בין עורך דין פלילי לאזרחי, הוא שעורך דין בתחום הפלילי הוא סנגור, הוא אמור להגן עלינו במצבים מסוימים בהם המדינה מאשימה אותנו בדבר עבירה. בתיקים פליליים אנחנו תמיד נהיה הנאשמים, לעומת זאת בתיקים אזרחיים, אנחנו יכולים להיות גם התובעים.

כעת עולה שאלה, כיצד בוחרים עורך דין פלילי בחיפה או בכל מקום אחר. מן הסתם, אנחנו נרצה לבחור עורך דין שנוכל לסמוך עליו, עורך דין שנוכל להיות בטוחים שהוא ייצג אותנו על הצד הטוב ביותר מהתחלת התהליך ועד סופו, בין אם הוא מגיע לבית המשפט ובין אם לאו.

חשוב להבהיר, תהליך הבחירה ישפיע לא מעט בצורה ישירה ועקיפה, גם על התהליך לאחר מכן, כלומר, כיצד נעמוד מול המשטרה בחקירות או מול בית המשפט.

איך עושים את זה בצורה נכונה

אנחנו צריכים לבחון איזה עורך דין אנחנו רוצים לשכור, מה התכונות שחשובות לנו. מן הסתם, אנחנו נרצה עורך דין מקצועי, מנוסה, עורך דין שנוכל לסמוך על כך שייצג את האינטרס שלנו במלואו, בכל שלב ושלב.

אנחנו נרצה עורך דין שידע להציג בפנינו את התמונה המלאה ללא חשש, מישהו שנוכל לסמוך עליו שהוא יציג בפנינו את האופציות השונות בטרם נקבל החלטה בנושא.

צריך לזכור, כשאנחנו בוחרים עורך דין פלילי, מן הסתם הוא צריך להיות זמין ונגיש לייצג אותנו בכל עת בתהליך.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »