האם שם המשפחה שלי זכאית לדרכון פורטוגלי?

דרכון פורטוגלי

לא רבים מודעים לכך אך לפני כמה מאות שנים פורטוגל הייתה אחת המדינות החזקות בעולם עם קולוניה על השטח העצום של ברזיל (כן לא סתם הבריזלאים מדברים פורטוגזית) ועם מושבות רבות גם באפריקה. אך במהלך השנים בעקבות מרידות ובגלל חוסר יכולת של השלטון המרכזי בפורטוגל המדינה איבדה את המושבות הללו. עם זאת, זה לא אומר כי החיים בפורטוגל לא טובים. המדינה השכילה לא להתערב במלחמות העולם של המאה העשרים וכך הערים במדינה והכלכלה לא נפגעו. כיום פורטוגל היא אחת המדינות היפות ביותר באירופה עם ערים מדהימות כמו בנפיקה או ליסבון ועם המון תרבות, אוכל טוב, תיירות פורחת ועוד. על כן ברור מדוע רבים מתעניינים בנושא של דרכון פורטוגלי באתר getpassport.co.il ומדוע ישראלים רבים כל כך בוחנים את האופציה הזאת כיום ומחפשים אחר שורשים במדינה הזאת אשר יכולים לסדר את הדרכון נכסף.

האם דרכון מפורטוגל אומר שאני צריך לעבור למדינה הזאת?

שימו לב החוק בפורטוגל הוא מאוד מקל וישראלים רבים יכולים להוציא דרכון. עליכם לזכור כי פורטוגל חברה באיחוד האירופאי וזה אומר שאם תוציאו את הדרכון אתם תיהנו מכל היתרונות של אזרחי האיחוד וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו. אך אנחנו רוצים לנפץ מיתוס ולפיו כל מי שמוציא דרכון פורטוגלי צריך לעבור למדינה הזאת. אתם יכולים להוציא את הדרכון ולהמשיך לגור במדינה שלנו ועדיין ליהנות מכל היתרונות של דרכון אירופאי כמו מסלול מהיר יותר בשדה התעופה, לימודים גבוהים בחינם ועוד. על כן הוצאת הדרכון היא כל כך מומלצת וזהו משהו שכדאי לכם לשקול בחיוב אם אתם רוצים לחיות ברווחה.

האם זה אפשרי בכלל להוציא דרכון באופן עצמאי?

כאשר אנחנו מדברים על דרכון פורטוגלי אנחנו חייבים לזכור כי זה ממש לא פשוט להוציא אותו. על כן אם אתם רוצים להבטיח כי הרשויות בפורטוגל לא ידחו אתכם כדאי לכם לשקול ברצינות לפנות מומחים בתחום אשר יסייעו לכם בכל ההליך ויעזרו לכם לקבל את הדרכון הנכסף ולהבטיח כי לא תיתקלו בקושי גדול.

קראו גם:

טיול לכל המשפחה שייט נהרות

קרוזים לגיל הזהב, יש דבר כזה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים מומחה השתלת שיניים?
חוששים לעבור השתלת שיניים ורוצים לדעת שאתם בוחרים במומחה שיוכל להציע לכם את הטיפול הרפואי הטוב...
קרא עוד »
ספט 25, 2021
מה זה מרפק טניס ואיך ניתן לטפל?
מרפק טניס הוא מצב בו החלק החיצוני של הזרוע העליונה הופך כואב ומודלק. זה יכול להיות מלווה גם בכאבים...
קרא עוד »
ספט 13, 2022
דיבור מול קהל – כלים להתמודדות
אנשים רבים נתקלים במהלך חייהם בסיטואציות בהן הם נדרשים לעמוד מול קהל ולדבר. כך, בתקופות לימודים מול...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021