עזרי שמע – איזה עזרים ישנם?

בכל הנוגע לשמיעה שלנו יתכן כי היא מתדרדרת ככל שאנחנו מתבגרים. יש אנשים שהשמיעה שלהם חלשה בלי קשר למצב או לגיל ויש כאלה שפשוט נולדו עם שמיעה חלשה במיוחד. בנוסף לכך יש את מי שחווה פציעה או מצב גופני שהוביל להתדרדרות בשמיעה. 

אבל כדי שנוכל לשפר את המצב חשוב להכיר אביזרי שמיעה שונים שאפשר להשתמש בהם ולדעת מה יכול להתאים לכם. אז איזה אז עזרי שמע ישנם? 

הנה מספר דוגמאות:

מכשיר שמיעה – מכשיר שמיעה קלאסי שנועד להחדרה אל האוזן וקליטה של תדרים כמו גם הגברת הווליום של הדציבלים שנשמעים במרחב. מכשיר שמיעה הוא מכשיר נפוץ כבר מספר עשורים, אבל כיום יותר ויותר אנשים מנסים למצוא אביזר שמע אסתטי וקטן. 

שבלול שמע – שבלול שמע או שתל שמיעה  מאפשר קבלת פתרון אסתטי ונוח להגברת השמיעה. מדובר בשבלול קטן שמשתילים באוזן ויכול לספק שמיעה הרבה יותר חזק וטובה. כיום לא מעט אנשים בוחרים שתל שמע כדי להנות משמיעה חזקה יותר ושיפור יכולות בעוד שהמוצר הזה כשהוא מותאם אישית הוא כזה שמאפשר חזרה לחיים הרבה יותר איכותיים. 

אביזרי הגברה – מי שלא מעוניין להשתמש במכשיר שמיעה או בשתלים- יוכל להשתמש באביזרי הגברה אותם מתקינים במרחב החל מרמקולים מוגברים ושאר מוצרים שנועדו להשמיע טוב יותר קולות במרחב. 

מחפשים פתרונות שמיעה? אז זה הזמן לבחור את מה שמתאים לכם ולהנות משמיעה הרבה יותר טובה של צלילים קולות דיבורים ושל כל מה שאתם רוצים לשמוע.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »