סושי פירות

איך לשמח את ההורים בזמן משבר הקורונה?

בשבועות האחרונים אנחנו עדים להתפרצותו של נגיף קורונה בישראל, מה שהוביל לכך שרבים מסתגרים בבתים, לא פוגשים את בני המשפחה וחלקם אף ייאלצו לחגוג את ערב החג לבדם. אחד הדברים המאתגרים ביותר הוא הריחוק מההורים, ולו כי אינם יכולים לראות אתכם או את ילדיכם – גם לא במהלך ימי החג. כיצד ניתן לשמח את ההורים במהלך ימי המשבר? יש לנו כמה רעיונות בעבורכם.

משלוח משמח וטעים

בימים בהם כולם מסתגרים בבתים ולא ניתן לצאת לשום מקום, הפתרון האידיאלי יהיה משלוח עם שליח עד הבית. אם אתם מבקשים להעניק להורים חוויה משמחת, כזו שתשדר אופטימיות, הזמינו סושי פירות מפנק, או מגש פירות ייחודי, כשניתן לבצע את ההזמנה באמצעות האינטרנט ולקבל את המשלוח עד לפתח הבית.

סרטוני וידאו של הילדים

הקפידו לשלוח מידי יום סרטוני וידאו של הילדים. תוכלו לשלוח סרטונים שבהם הם יוצרים, מציירים ומבלים בבית או לחלופין סרטונים עם ברכות אישיות לסבא וסבתא. המרחק גורם לגעגוע בקרב הסבים והסבתות, ולא תמיד מתאפשר לבצע שיחות וידאו או זום, ועל כן כדאי לשלוח להם סרטונים בתדירות גבוהה. אם אין לכם אפשרות לשלוח סרטוני וידאו, גם תמונות יעשו את העבודה.

השתדלו להתקשר בכל יום

לא כולם בקיאים ברזי הטכנולוגיה, ולא כולם מחזיקים בטלפונים חכמים, ולכן מומלץ להתקשר להורים כל יום, לשאול לשלומם, להציע רעיונות לפעילויות ביתיות, לשתף אותם בלו"ז היומי שלכם וכו'.

הפתעה מחוץ לבית

אם ההורים מתגוררים במרחק סביר מכם (וברדיוס של 100 מטר), בהחלט תוכלו להפתיע אותם מחוץ לבית, ולבקש מהם לצאת אל החלון או המרפסת. למרות שלא ניתן לחבק או לנשק, תוכלו לראות אותם מרחוק, והם יוכלו לראות אתכם ואת הילדים.

לשלוח מתנה לחג

בצל משבר הקורונה חנויות רבות תגברו את מערך האונליין שלהם, כך שניתן לבצע הזמנה באתר ולקבל את המשלוח עד הבית. תוכלו להזמין להורים מתנה לכבוד פסח, ולו כדי להעניק להם את תחושת החג. החל מכלי בית ועד לפרטי לבוש – ההיצע רחב במיוחד, כך שכל מה שתצטרכו זה רק לבחור את המתנה האידיאלית ביותר.

 

משבר הקורונה בהחלט משפיע על האוכלוסייה באופן ניכר, ולצד ההסגר, ניתן למצוא דרכים יצירתיות לשמח את ההורים, החל משיחות וידאו ועד למתנות משמחות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

מה הסוללה והאלטרנטור עושים?  סוללה אוטומטית מספקת מטען חשמלי גדול שעובר במערכת ההתנעה ומסובב כמה הילוכים להתנעת המכונית. ברגע שהמכונית פועלת, האלטרנטור שולח זרם בחזרה

קרא עוד »