העסקת עובדים זרים, איך עושים את זה נכון? 

כאשר מי מהקרובים אלינו הופך סיעודי, מדובר על רגע מטלטל, לא פשוט וכזה הגובה מאמץ נפשי אדיר מבני המשפחה כולה. כאשר מי שהיה עד כה חיוני, מלא חיים, אדם פעיל ואנרגטי, הופך למי שצריך עזרה בביצוע משימות פשוטות, יום יומיות, התחושות סביב המצב החדש עלולות להיות לא פשוטות עבור כולם. 

אין מי שלא רוצה למצוא את המענה הטוב ביותר עבור היקרים לו, אין מי שלא רוצה למצוא את אנשי המקצוע שיהיו מסוגלים לתת את המענה הסיעודי הדרוש, ברגישות ובמתן תשומת לב. ענף הסיעוד בארץ מושתת על עובדים ממדינות אחרות היכולים לעבוד בארץ בתנאים מסוימים. על פניו נדמה כי מדובר על פתרון נהדר, אלא שמי שאמורים להעסיק את העובדים הללו הם אנשים פרטיים שלא בהיכרח בקיאים ברזי החוק של העסקת עובדים זרים. אם אתם נמנים על הקבוצה הזו, אנחנו כאן למענכם. 

נתחיל בהתאמה של עובד מתאים למקרה האמור 

מי שנכנסים למעגל וצריכים למצוא מענה מיידי לאדם קרוב, עלולים להפוך עובדי עצות. איך אפשר למצוא ברגע אחד את המטפל או המטפלת המתאימים בלי כל ניסיון? הרי לא מדובר על עובד שצריך לתת מענה לכמה שעות בכל יום, מדובר על מי שהרבה פעמים מתגורר בבית של המטופל, הופך חלק בלתי נפרד מהמשפחה. לא רק זה, אלא שלא כל מטופל סיעודי צריך לקבל את אותו המענה. יש מי שדעתם צלולה ומחפשים איש שיחה היודע אנגלית ברמה טובה, יש מי שצריכים לקבל מענה בכל הנוגע לצרכים הפיזיים, מה שדורש מטפל או מטפלת חזקים יותר, בעלי כוח פיזי מסוים. 

אנחנו מודעים היטב לאתגרים הללו ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. הניסיון וההיכרות שלנו עם מגוון עובדים מאפשר לנו לבצע התאמה מדויקת בין נותן השירות ובין המטופל לרווחת כולם. 

יש לכם כתובת זמינה עבורכם, כל הזמן 

אם אתם לא מצליחים להבין את משמעות החוק, אם יש לכם שאלות, אם אתם חייבים למצוא עובד מחליף לעובד שיצא לחופשה, אנחנו כאן כדי לתת את המענה הזה בדיוק. אתם לא צריכים להתמודד עם האתגר הזה לבד. על ידי מענה מקצועי, ניסיון והיכרות מעמיקה עם התחום, נצליח להושיט גם לכם יד. 

מלבד הניסיון והידע המקצועי, אנחנו עושים ככל שביכולתנו כדי להוזיל את חבילות השירות ולאפשר לכל אחד, לכל משפחה, להעסיק מטפל סיעודי במחיר שווה לכל כיס. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זכאות לקנאביס רפואי
קנאביס הוא צמח אשר שימש במשך מאות שנים למטרות רפואיות. זוהי גם סם פנאי נפוץ מאוד. תעשיית הקנאביס...
קרא עוד »
יול 26, 2022
ממונעים לילדים – איפה מומלץ לקנות?
אם אתם חושבים לקנות ממונעים לילדים שלכם, כדאי לדעת שתוכלו למצוא את המחירים הטובים ביותר בחנויות...
קרא עוד »
יונ 22, 2021
פתיחת הסודות של מכונות שטיפת רצפות לעסקים
כגורם מוערך בנושא, אני שמח להקנות ידע רב ערך על מכונות שטיפת רצפות לעסקים. במאמר זה נתעמק ב-5-8 היבטים...
קרא עוד »
אוק 30, 2023