עורך דין לתביעות סיעוד

איך יכול לעזור לכם עורך דין לתביעות סיעוד?

ביטוח סיעוד הוא סוג של ביטוח אותו ניתן לרכוש או באופן פרטי או דרך קופת החולים לכל מקרה בו חלילה נזדקק לסיוע רפואי או לעזרה כלכלית שתעזור לנו בכל מקרה של פגיעה או פציעה הפוגעת בשגרת היום יום. לצערנו אנו שומעים לא פעם על מקרים בהם החולה מעוניין להפעיל את הביטוח הסיעודי אותו הוא רכש במיטב כספו אך חברות הביטוח השונות מערימות קשיים בדרך אל היעד. אין ספק כי החולה חווה תחושות קשות מאוד זאת בנוסף למצבו הפיזי הקשה דיו. במקרים מעין אלו ואחרים חשוב לקבל סיוע מקצועי על ידי עורך דין לתביעות סיעוד.

תהליך תביעת סיעוד

כל מבוטח אשר רכש במהלך חייו פוליסה אשר אמורה לשמש אותו בדיוק במקרים מעין אלו ולא קיבל את המענה הראוי מחברת הביטוח רשאי לתבוע אותה. על מנת להיות זכאי לסיוע על המבוטח לעמוד בלפחות שלושה מתוך הקריטריונים הללו- מתקשה לקום ולשכב בכוחות עצמו, אינו נייד באופן עצמאי, אינו יכול להתרחץ לבד, אינו יכול להתלבש או להתפשט לבד, אינו יכול לאכול או לשתות לבד, אינו שולט על סוגריו.

בכל מקרה בו החולה נענה בשלילה מחברת הביטוח מומלץ לבקש את סיועו של עורך דין מקצועי אשר ייצג אתכם נאמנה אל מול הביטוח ויתבע את אשר מגיע לכם בזכות ולא בחסד. עורך הדין יאפשר לחולה לקבל את כל הסיוע לו הוא זקוק על מנת להמשיך ולחיות בכבוד.

בחירת עורך דין

בחירת עורך הדין הינה בחירה חשובה מאוד שכן עורך דין בעל ניסיון יוכל להוביל אתכם בבטחה אל עבר היעד וישיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר. אל תמהרו לוותר על הזכויות שלכם במהירות וקבלו את כל הסיוע האפשרי על מנת לקבל את שאתם זכאים לו.

לעוד מידע בקרו באתר https://law-rl.co.il/

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ברזים לאמבטיה: טרנדים ב-2021

ברזים לאמבטיה: טרנדים ב-2021

לכבוד השנה החדשה החלטתם לחדש את הבית? משפצים את חדר האמבטיה? בואו להכיר את הטרנדים ב – 2021 של ברזים לאמבטיה ועיצוב חדרי רחצה. שיפוץ

קרא עוד »
השתלות שיניים ביום אחד

יישור שיניים – כל מה שצריך לדעת

בלא מעט פעמים, אנשים יצטרכו לעבור טיפול יישור שיניים, מדובר הן בבני נוער והן במבוגרים. זהו טיפול אורתודנטי, באמצעותו ניתן ליישר שיניים עקומות ולשנות את

קרא עוד »