מה הקשר בין פתיחת קלפים וקבלת החלטות נכונות בחיים?

כולנו מכירים את זה: אנחנו מגיעים לצומת מסוים בחיים ועלינו לקבל החלטה. אנחנו צריכים לדעת בוודאות מה עלינו לעשות. למשל, האם להתחתן או לא עם אותו אדם שאיתו אנחנו נמצאים בקשר כבר לא מעט זמן? האם לנסוע ללימודים בחו"ל? או מה יכול להתאים לנו ללמוד? לכל אחד מאתנו יש צמתים אחרים בחיים שבהם הוא מרגיש חסר אונים. לא תמיד קל לקבל את ההחלטות החשובות אלה לבד, וזו בדיוק הנקודה שבה כדאי לחשוב על פתיחת קלפים. פתיחת קלפים זו דרך נהדרת להיעזר. מי שמבין בתחום הזה יודע לומר עד כמה הקלפים מסייעים, מכוונים ונותנים לנו הרבה פעמים את השקט הנפשי שחיפשנו. לכן, אם גם אתם זקוקים לעזרה שכזו, למה לחשוב פעמיים? 

אל מי פונים? 

אם אתם חושבים להיעזר בקלפים, אתם בוודאי רוצים לדעת על מי לפנות. יש אפשרויות שונות ומגוונות בתחום הזה, שכן לא מעט אנשים למדו את הנושא ומזמינים אתכם לפנות אליהם. עם זאת, האם כל מי שמציע לפתוח עבורכם בקלפים באמת יודע לעשות זאת כמו שצריך? התשובה היא לא. לכן, רגע לפני שאתם הולכים לשאול את הטארוט כל שאלה שמעניינת אתכם אצל כל אדם ששמעתם את שמו, כדאי לבדוק כמה דברים. למשל, האם מדובר על איש מקצוע שאנשים אחרים מעריכים אותו? והאם זה מישהו שבאמת נחשב למומחה בתחום? בסופו של דבר, אתם הרי רוצים להרגיש שיש לכם על מי לסמוך. לכן, אם יש לכם אפשרות לעשות את הדברים בצורה מוצלחת ולבחור מישהו שתוכלו לסמוך על המקצועיות שלו, מובן שזה כדאי. 

מה עושים אחרי פתיחת הקלפים?

אין ספק שזו עוד שאלה מורכבת שרבים מתלבטים לגביה. מה באמת עושים עם התשובות שמתקבלות מפתיחת הקלפים? אומנם זה נכון שלא מדובר על עניין שאתם מתחייבים לו ואין ספק שתוכלו לעשות כל מה שתרצו, אך רוב האנשים, יקשיבו. רוב האנשים ימצאו את עצמם מקשיבים לעצות הקלפים ובהתאם לכך מקבלים החלטות חשובות בחיים. נעים לדעת שברגעים מורכבים יותר, כשאנחנו כבר מרגישים מעט אבודים, נוכל להיעזר בקלפים. לכל אחד מאתנו יש דרך אחרת בחיים ואין ספק שבצמתים מסוימים – ההחלטה שנקבל תשפיע ביותר על ההמשך. לכן, אם כל הכלים האלה נמצאים שם וזמינים עבורכם, כדאי שתעשו בהם שימוש. בנוסף, אתם יכולים להיות בטוחים שהיום תשלמו מחירים נוחים על פתיחת קלפים שכזו, כך שחבל לוותר על הכלי החשוב והיעיל הזה. 

כתוב/כתבי תגובה