ציוד לבריכות נוי

בריכת נוי היא סוג של בריכה שנועדה להעצים את היופי של אזור חיצוני. ניתן להשתמש בו כדי ליצור מוקד חזותי, לספק מרחב מרגיע לאורחים, או פשוט להפוך את החצר האחורית למזמינה יותר. ישנם סוגים רבים ושונים של ציוד שניתן להשתמש בהם בבריכת נוי. כמה דוגמאות כוללות מפלים, מזרקות ותאורה. מצוידת בתכונות אלה, בריכה יכולה ליצור סביבה יפה שכיף להיות בסביבה. בריכות נוי הן דרך פופולרית לייצר יופי ועניין במקום מסוים. הם נמצאים לעתים קרובות בבתים, בתי מלון, ספא ומסעדות. 

סוגי הציוד הנפוצים ביותר המשמשים לבריכות נוי הם: 

– משאבות

– מסננים 

– תנורי חימום 

– אורות

מבנה הבריכות ומי יכול להכין כאלה?

בריכת נוי היא בריכה המשמשת לקישוט ו/או פנאי. זה יכול לשמש גם עבור תכונות מים כגון מזרקות, נחלים, מפלים, או בריכות. הקמת בריכת נוי עשויה להתבצע על ידי קבלן מקצועי או על ידי בעל הבית עצמו. בריכת נוי היא לרוב בריכת מים שקועה בצורת אגן המוקפת בנטיעות דקורטיביות ו/או מקומות ישיבה. ייתכן שיש לו מזרקות, נחלים או מפלים בקצהו. זה יכול להיות גם מוקף בקירות או עמודים עם עיצובים מגולפים לתוכם. עומקה של בריכת נוי עשוי להשתנות , אך רובם בעומק של כ-1 עד 2 מטרים ותוכננו להחזיק מים במשך כשעתיים. בריכת נוי יכולה לשמש גם לפנאי או למנוחה כמו בספא, או כתפאורה מים כמו מזרקות, נחלים, מפלים או בריכות עם חבצלות וצבים שהמבקרים יכולים להביט בהן תוך הנאה מהצמחים ואת המים.

רכישת ציוד לבריכות נוי חשוב מאוד לתחזוקה השוטפת של הבריכות. זאת כדי שלא יצטבר עובש, לכלוך, ריח לא טוב ועוד. מלבד שימור היופי של הבריכה הרי שאם יש בה צמחים ו/או דגים שאמורים להוסיף לבריכה חשוב לשמור על ניקיון וסטריליות הבריכה לשמירה עליהם.

להשיג בטולמן >>>

כתוב/כתבי תגובה