מחיר השחרת חלונות לרכב

מחיר השחרת חלונות לרכב, ממה הוא מורכב?

עונת הקיץ כבר פה והגיע הזמן לחשוב ברצינות על מה עושים בכדי שתוכלו לנהוג ברוגע בטמפרטורה נעימה ברכב שלכם. לא מבינים על מה אני מדבר? הנה כל הפרטים.

מכירים את זה שאתם נכנסים לרכב ביום קיץ לוהט, באים להתיישב על מושב הנהג אך החום המטורף לא מאפשר לכם. כשמושב הנהג כבר מתקרר ואתם רוצים להתחיל בנסיעה, אתם שמים לב שאתם לא יכולים לגעת בהגה מבלי לחטוף כוויה. למה זה קורה? ואיך מונעים את זה? הנה כל מה שאתם רוצים לדעת על השחרת חלונות לרכב.

הגנה מהחום

כשהרכב עומד שעות מתחת לשמש הקופחת ללא כל הגנה, הוא מתחמם במהירות. כל מרכיבי ומאפייני הרכב גורמים לכך שהוא יתחמם מהר ובמעלות גבוהות מאוד בפנים. הפתרון הרווח כיום הוא השחרת החלונות בכדי למנוע את החום הגבוה.

אז מהו מחיר השחרת חלונות לרכב? ממה הוא מורכב? קיימים שני שיטות להשחרת חלונות הרכב: השיטה הישנה היא באמצעות מדבקות שחורות והשיטה החדשנית והיעילה יותר היא באמצעות לייזר. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות שכדאי לחשוב עליהם כאשר אתם רוצים לבצע השחרת חלונות לרכב.

השחרת חלונות

שתי השיטות יעילות מאוד ומגנות על הרכב מחום ומעיני עוברים ושבים ונותנים לכם פרטיות ברכב שלכם. אך כאמור ישנם יתרונות וחסרונות שכדאי לקחת בחשבון כמו שריטות שיכולות להוריד בקלות את המדבקות וכדומה. כמו כן יעילות וחוזק ההשחרה באמצעות לייזר היא איכותית יותר אך היא עולה בהתאם.

על פי אתר BWC מחיר השחרת חלונות לרכב יהיה בדרך כלל לפי כמות החלונות שתרצו להשחיר חלון בודד יעלה לכם בין 100 ל – 150, שמשה אחורית 150 – 300, כל החלונות 500 – 800 בהתאם לגודל הרכב והדגם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »