למה משמש חיסון פרוו

חיסון פרוו

אימצתם כלב ואתם רוצים לתת לו את הטוב ביותר? אתם דואגים לו ורוצים לחסן אותו מפני כל מחלה אפשרית? אם כך, כדאי שתדעו שאחד מהחיסונים הכי מוכרים וחשובים שיש הינו חיסון המשושה. חיסון זה ניתן לא רק לגורים אלא גם לכלבים בוגרים ואפילו מבוגרים מאוד, שכן יש לו חשיבות אדירה ואפקטיביות רבה. אחד מהמרכיבים של החיסון הינו חיסון פרוו (Parvo) ובפועל חיסון זה יכול להציל את חיית המחמד שלכם ממחלה לא נעימה במיוחד. הנגיף פוגע למעשה במעי ואף עלול להוביל לקריסת מערכת העיכול כולה. הוא עלול לגרום לדיכוי מח עם ובהמשך הוא עלול להרוס את כל מערכת החיסון של הגור.

מהם הסימנים הקליניים?

ישנם מספר סימנים שעלולים להעיד על כך שהנגיף פגע בגור, כמו לדוגמא:

  • דיכאון
  • חוסר תיאבון
  • הקאות
  • שלשולים דמיים

חשוב להבין שהמחלה הזאת, כאשר היא פוגעת בגורים, הינה מחלה קשה במיוחד והיא מצריכה כמעט תמיד אשפוזים אינטנסיביים ביותר. כמו כן, חשוב לדעת שיש גזעים של כלבים שלהם רגישות גבוהה יותר למחלה, כמו רוטווילר ודוברמן. מה שבטוח זה שגם אם לקחתם גור כלבים מכל סוג אחר, אין סיבה לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים לו חיסון כזה. חיסון פשוט יכול להציל את גור הכלבים שלכם ממחלה נוראית, קשה והרסנית, אז למה לחשוב פעמיים?

לאיזה ווטרינר כדאי לפנות?

זה לא סוד שבישראל ישנן לא מעט קליניקות וטרינריות טובות כמו שתמצאו באתר http://www.kupet.co.il, אך מצד שני, יש גם מקומות שבהם הגור שלכם לא באמת יקבל את הטיפול הכי טוב שיש. לכן אנחנו יכולים להבין מדוע אתם מתלבטים ומדוע אתם תוהים באיזו קליניקה לבחור. ההמלצה שלנו היא לקרוא תחילה חוות דעת רבות ככל האפשר אודות הווטרינר שאליו אתם פונים, כי זה יבטיח שאתם בוחרים באדם מקצועי ורציני. כמו כן, חשוב מאוד לברר האם הקליניקה הווטרינרית שאליה אתם פונים עושה גם טיפולים במצבי חירום. אתם יכולים להשתדל לשמור על הגור שלכם כבר שרק אפשר אך לא הכול תלוי בכם ולכן רצוי לבחור וטרינר שיטפל בו בכל עת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי לפנות אל חברת הסעות בחולון?
במצבים שבהם אתם רוצים להתנייד בקלות ובנוחות, כמו למשל אם אתם רוצים לטייל באזור חולון או להגיע לאירוע...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
קייטרינג לאירועים קטנים – מה חשוב לשים לב
כאשר מדובר באירועים קטנים שמגיעים אליהם בני המשפחה הקרובה והחברים הטובים ביותר, המארחים מכירים...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020
דלת פלדלת רב בריח – האם היא באמת בטוחה
אם עד לפני מספר שנים אפשרויות הבחירה שלכם בדלתות כניסה היו מעטות, הרי לנו שכיום יש מבחר עשיר של לא מעט...
קרא עוד »
מאי 05, 2020