מדריך קורות חיים

מדריך קורות חיים

תעודת הזהות הטובה ביותר עבור מעסיקים לפני קבלת עובד מסוים, הם כמובן קורות החיים שלו. לכל אחד יש את קורות החיים המשקפים בצורה הטובה ביותר את היתרונות והמעלות שלו על פני האחרים. על מדריך קורות חיים ועוד, נעסוק במאמר זה.

מדריך קורות חיים |

ההחלטה האם לקבל אתכם למקום עבודה מסוים, תהיה תלויה, באופן כזה או אחר בקורות החיים שלכם. אין צורך להרחיב על חשיבותם של קו"ח פשוטים וקלילים כדי לגרום למעסיק לקבל אתכם לעבודתו.

קורות חיים כרונולוגיים – מה זה? |

קורות החיים הנפוצים ביותר, נקראים קורות החיים כרונולוגיים. משמעות הדבר היא, כי מרכיבים תלויי זמן, כגון השכלה וניסיון בעבודה, מיוצגים במבנה הפוך-כרונולוגי על גבי מסמך קו"ח שלכם.

התפקיד האחרון שלכם צריך להיות הראשון (בראש העמוד), והתפקיד הראשון שלכם צריך להיות האחרון (בתחתית העמוד). זה חל גם על כל החוויות האחרות שאתם מציינים בקורות החיים שהתרחשו בתוך תקופה מסוימת, כגון תוכניות לימוד, קורסים, התמחות ופעילויות נלוות.

סדר נכון בקו"ח |

סדר קורות החיים שלכם הוא כדלקמן: פרטים אישיים ופרטי קשר, ופרופיל אישי תמציתי אודותיכם. להלן, ציינו את הכשרתכם ואחריו כל ניסיון בעבודה כגון שפות, כישורים, מאפיינים ותחומי עניין.

כיצד ליצור קורות חיים משלכם? |

אתה יכולים ליצור קורות חיים עם תוכנית עיבוד תמלילים משלכם כגון Microsoft Word, ואז להמיר אותו לפורמט PDF. חפשו באינטרנט דוגמאות לקורות חיים בחינם או תבנית קורות חיים ובדקו אם תוכלו לשכפל אותן.

לחלופין, השתמשו ביצרן קורות החיים ברשת שבו תוכל פשוט להזין את הנתונים שלכם וקורות החיים שלכם יהיו זמינים להורדה תוך כמה דקות בלבד. כמובן, ניתן לעשות זאת גם ליצירת מכתב בקשה נלווה אחר.

לעוד מידע, בקרו באתר קורות חיים Resumake

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כמה עולה סיעוד פרטי?

אם אתם בעניין של שירותי סיעוד, אז כנראה כבר בררתם קצת על העניין וגיליתם שמדובר בשירות שעולה כסף. ואם בדקתם כבר אופציות שונות, אתם כבר

קרא עוד »
העצמה אישית לילדים

העצמה אישית לילדים

אחת המשימות של ההורים והסביבה הקרובה היא להעצים כל ילד, להראות לו עד כמה הוא חשוב למשפחה כולה, להעצים את היכולות שלו בתחומים שונים ולפרגן

קרא עוד »

המלצות על חנויות רהיטים

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חנויות רהיטים. ישנן חנויות למשל, אשר מתמחות בספות ובמערכות ישיבה לסלון, בעוד שחנויות אחרות מתמחות בחדרי

קרא עוד »