רבקה סגל – מה אתם צריכים לדעת עליה?

רבקה סגל – מה אתם צריכים לדעת עליה?

 

כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי רבקה סגל זוהי אישה מאוד מרשימה אשר הצליחה להשיג לא מעט במהלך החיים שלה. היא ידעה כיצד לגשת לכל אחת מהמטרות שלה ולפעול בצורה מאוד עקבית כדי להשיג אותן ללא שום פשרות בדרך. בין אם מדובר על הקריירה הצבאית המרשימה ובין אם שלבים אחרים בחיים שלה, כמו הקריירה הניהולית שלה בעולם ההייטק.

מסוגלת להפוך את האנשים סביבה לטובים יותר

בין היכולות המשמעותיות ביותר של רבקה סגל ניתן לציין את עצם כך שהיא מסוגלת להפוך את כל האנשים סביבה לכאלה שמתפקדים בצורה הרבה יותר טובה ואין זה משנה מה הם עושים. לפיכך תוכלו להיות בטוחים ניתן ללמוד מרבקה והדרך שלה המון ורק תצטרכו להסתכל עליה ולנסות להבין מה תהיה הדרך שלכם לשפר את החיים שלכם.

קריירה מרשימה בצבא – פיקדה בהצלחה רבה

רבקה סגל מחזיקה מאחוריה קריירה צבאית מאוד מרשימה וכזו אשר ניתן להתגאות בה מאוד. לפיכך תוכלו לראות כי מדובר באישה יוצאת מגדר הרגיל אשר הצליחה להשיג המון בחיים שלה ואפשר לראות זאת בכל שלב.

כך למשל, היא גרמה לכל החיילים שפיקדה עליהם בצבא לבצע את המטלות שלהם בצורה הרבה יותר יסודית וחכמה. לפיכך תוכלו להיות בטוחים כי גם אתם יכולים ללמוד ממנה המון. אין ספק בכל הנוגע לעניין הזה. רק תרצו לוודא כי אתם מתחילים לנסות להבין מה תהיה הדרך המתאימה ביותר עבורכם לשלב את השיעורים שתלמדו ממנה בחיים האישיים שלכם. זו תהיה דרך הפעולה הנבונה ביותר מצדכם וזאת אם תרצו להיות במצב יוצא מגדר הרגיל כל עוד חושבים על העניין הזה וכל היבטיו.

כתוב/כתבי תגובה