הצללה לאירועים – ככה שומרים על האורחים מהשמש והחום

אנחנו בני אדם ואנחנו אוהבים ליהנות. אבל לפעמים אנחנו צריכים להישאר קרירים והאורחים שלנו לא רוצים לבלות יותר מדי זמן בשמש. אז איך נוכל להגן עליהם מפני השמש? הדרך שבה אני רואה את זה היא שאנחנו יכולים להשתמש בהצללה לאירועים. נוכל להצל את האירוע כך שהאורחים ירגישו בנוח אבל עדיין ייראו טוב. בהצללת האירוע, זה גורם לנו להיראות כמו מסיבה, אבל במציאות, יש מסר חשוב מאחורי המסיבה הזו: "זה אירוע עם הרבה אנשים – נא להתלבש כראוי". 

אורח יכול להיות מוגן מפני השמש והחום על ידי הצללת גופו. הצלון ממוקם באזור מסוים בחלל האירוע. 

הצללה היא סוג של הגנה לאורחים המשתתפים באירוע. הוא משמש למניעת אור שמש ישיר מהשמש וחום ממקור החום. הגוון יכול להיות יחיד או קבוצת גוונים. יש להניח את הגוון מול האורח ולא לכסות את פניו מכיוון שהוא עלול להרגיש אי נוחות בשל כך. כמה סוגי הצללה נפוצים הם: • מצחייה • מוט צל • מערכת תמיכה לבית השחי (AS) • מאוורר תלוי (כולל מאווררים עם להבי קירור) • מטהר אוויר • מסיטי רוח באזור • מאווררים, מזגנים וכו' (כולל רמת רעש).

לסיכום:

השמש והחום יכולים להוות בעיה אמיתית עבור אנשים. זה יכול לגרום לטמפרטורה גבוהה, כוויות בעור, כוויות שמש ובעיות בריאותיות אחרות. זה משפיע גם על האורחים השוהים באירועים. לכן, חשוב להגן מפני השמש והחום. בדרך כלל נעשה שימוש בפתרונות הצללה שונים כמו קשירה ציליה לכסות מקום גדול ולספק מקום של צל, התקנת אוהלים גדולים ופתרונות נוספים אחרים. המטרה של שטחי הצל הללו הן לספק לאורחים במקום הגנה מפני השמש הקופחת, מפני התייבשות ולספק מקום נעים וקריר להתרעננות. 

להשכרת ציוד לאירועים >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת מקרן – מתי זה מתאים?
יש לכם כנס או אירוע שאתם מפיקים והייתם רוצים לעשות בו שימוש במקרן? השכרת מקרן עשויה להתאים במקרה כזה....
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
פסיכולוגית cbt
טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), הוא סוג של טיפול פסיכולוגי שהוכח כיעיל למגוון בעיות הכוללות דיכאון,...
קרא עוד »
יול 18, 2021
איך תתאימי בגד ים לגוף?
נשים רבות נמצאות בדילמה קשה, כאשר הן מגיעות לבחור את בגד הים המושלם עבורן. כל אחת הייתה רוצה להיראות...
קרא עוד »
מאי 14, 2019