האם כדאי לקנות קולט אדים נסתר?

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בביתכם. אתם מבלים בו זמן רב וכולנו רוצים לשמור עליו נקי ומסודר. אבל אתה לא יכול לעשות את זה לבד, אז אתה צריך להזמין איש מקצוע שיעשה את העבודה בשבילך. חלק זה יכסה סוגים שונים של קולטי אדים וכיצד הם פועלים. נבחן גם את הדרך שבה חברות מרוויחות כסף מהמוצרים שלהן. וסקירה של הסוגים השונים של קולטי אדים ותפקודם. גלה כיצד לבחור את הציוד המתאים לבית שלך, כדי שתוכל לשמור על המראה והריח של חדר האמבטיה שלך רענן. סביר להניח שבסופו של דבר תזמינו איש מקצוע שיעשה עבודה יסודית בבדיקת כל פתחי האוורור, המסננים, המחסניות ואפילו ינקה אותם. מאמר זה לא נועד להיות מקיף אלא פשוט לכסות כמה פריטים נפוצים שיש לבדוק לפני כל החלטה על רכישה או התקנה. 

מהו קולט אדים נסתר?

קולט אדים נסתר הוא מכשיר הקולט את האדים מהמקלחת ונמצא במקום המוחבא מן העין או משתלב היטב עם העיצוב של האמבטיה והקירות שלכם כך שהוא בקושי נראה לעין. כך ניתן לשלב קולט אדים מתחת לארון ללא בעיה מבלי להרגיש שהוא בולט לנו לעין יותר מדי. בעבר וגם בהווה אנו עדים לקולטי אדים מסורבלים, גדולים ובולטים שאם נרצה לשלב בחדר האמבטיה סביר להניח שנראה אותם. באמצעות קולט אדים נסתר נוכל ליהנות משילוב נהדר בעיצוב חלל האמבטיה וגם ליהנות מהיעילות של קולט האדים.

היתרונות של קולט אדים נסתר באמבטיה:

אז מלבד העובדה שהוא משתלב היטב עם העיצוב או אפילו סמוי מן העין ואינו תופס מקום במרחב חדר האמבטיה יש לו מספר יתרונות נוספים. בין היתרונות הללו נמצא גם את החשיבות של קולט אדים באמבטיה אשר שואב את האדים ומונע הצטברות של לחות על הקירות והתקרה העשויים לגרום לעובש והצטברות של מחלות וחיידקים.

 

כתוב/כתבי תגובה