כורסאת טלוויזיה

כורסאות טלויזיה בד או עור?

נדמה כי השאלה המרכזית שעולה בדרך כלל כאשר באים לבחור כורסת טלוויזיה, היא במה הכי כדאי לבחור. האם בכורסה העשויה עור או כזו שעשויה בד. הכוונה כמובן לריפוד שעוטף את הכורסה ולא לשלד כולו של הכורסה שהוא כמובן עשוי מחומר אחיד בדרך כלל.

אז אנחנו כאן על מנת לפתור את השאלה הזו.

למה כדאי ללכת על כורסה מבד?

אז יש כאלה שהם נאמנים למסורת ומתחברים בעיקר לכורסאות  טלוויזיה כמו גם לכלל המוצרים שהיו מוכרים ומקובלים בעבר. הם אוהבים את הכורסאות המרופדות בד המציעות נוחות ורכות שאין דומה לה.

אז נכון שיש בזה הרבה יותר מן האמת ואכן יש בהחלט סיבות מעולות ללכת על הכורסאות מהסוג הזה.

אך אסור לשכוח כי כורסה כזו היא לעיתים הרבה יותר קשה לניקוי. כדי לתחזק את הכורסה יש לשמור עליה היטב מכל משמר. לא לאכול עליה, לא לשתות עליה, לשמור מני ילדים שלא יטפסו ויקפצו עליה עם נעליים ובקיצור כמעט להשתעבד לכורסה.

כורסאות עור למה עדיף לבחור בהם?

אז האמת היא שלא ננסה כלל לשכנע את אלו שמעורבים בכורסאות טלוויזיה מבד לנטוש אותם לטובת כורסאות העור. כי על טעם וריח אין להתווכח ואם אדם אוהב כורסה העשויה דווקא בד, שום דבר כבר לא ישכנע אותו.

אך לא נוכל שלא להתייחס ליתרונות של כורסאות העור וזאת על מנת לאפשר לכל לקוח פוטנציאלי לבחור בסופו של דבר את המוצר שאכן יענה על הצייות שלו ועד הדרישות שלו.

כורסאות העור הן נוחות בהחלט והן נותנות מענה גם מבחינת השימור והתחזוקה שלהם. קל מאוד לנקות את אותן הכורסאות וממש לא מורכב לשמור עליהן יפות ובוהקות שתהיינה כמו חדשות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חינוך פיננסי

החשיבות בחינוך פיננסי

חינוך פיננסי הוא בעצם דרך חיים שההורים רוצים להקנות לילדיהם מגיל קטן. בואו נודה באמת – אם מהבית לא ילמדו את הילדים בנושא התנהלות פיננסית

קרא עוד »
מטבח 3 מטר

טיפים לעיצוב מטבח 3 מטר

אם יש לכם חלל גדול עבור מטבח סביר מאוד שתרצו לנצל את החלל הזה כמו שצריך ולבנות מטבח מושלם שישמש אתכם כמו שצריך ויכלול את

קרא עוד »