שיעורי אגרוף תאילנדי לילדים

שיעורי אגרוף תאילנדי לילדים – כל היתרונות

אגרוף תאילנדי הוא ענף שמקורותיו במסורת העתיקה של התאילנדים והוא שונה מהותית מאגרוף רגיל, מפני שהכללים מאפשרים שימוש ברגליים ולא רק בידיים. מהצד הוא נראה אלים במיוחד אבל ידע בסיסי באמנות זו עשוי להציל את חייכם ולמנוע פגיעה קשה מצד תוקפים אלימים. אותם דברים אמורים לגבי ילדיכם. לימודי איגרוף תאילנדי מתאימים גם לילדים וייתנו להם יתרונות רבים מול בני גילם וגם מול מבוגרים יותר. לכן מומלץ להביא בחשבון לימודי קורס אגרוף תאילנדי כבר מגיל בית ספר, אם הבן שלכם רוצה ומסוגל, כמובן. 

יתרונות שיעורי אגרוף תאילנדי לילדים

שיעורי אגרוף תאילנדי גורמים לילד לפתח את מיומנויות ההגנה העצמית שלו ולחתור למגע במקרה של איום מסתמן. כך הן מחזקות את הביטחון העצמי ואת השליטה הפנימית, רמת הפחד יורדת והגוף מוכן לעימות במקרה הצורך. בשיעורי אגרוף תאילנדי לומדים הילדים איך להתמודד עם מצבי לחץ בלתי צפויים ולא להתחמק מהם אלא לפתור את הבעיה במהירות ויעילות. כך מושג חוסן גופני ונפשי, שעלול להיות קריטי אם מדובר בתגרה אלימה או ניסיון שוד. הידע באגרוף תאילנדי ישפר את הביטחון העצמי וגם את רמת הפופולריות של הילד בין חבריו. הוא יצטייר כהחלטי ונחוש ויהיה לו קל יותר להתחבר עם בני כיתתו. 

מציאת קורס מקצועי

שיעורי איגרוף תאילנדי לילדים עלולים לגרום להם נזק, אם מדובר בהדרכה שאינה מקצועית. מדובר בענף שבו חותרים למגע ולכן יש סכנה של נזקים גופניים ונפשיים למתאמן. לכן מומלץ לפנות אך ורק למדריכים בעלי ניסיון ומוניטין, שיאפשרו אימונים מקצועיים באווירה מתאימה ועם ציוד שלא יגרום נזקים פיזיים למתאמנים. מדובר בהחלטה שמחייבת שיקול דעת ובדיקה יסודית לפני ההרשמה.  

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: