החשיבות בהתייעצות עורך דין ברשלנות מקצועית

החשיבות בהתייעצות עורך דין ברשלנות מקצועית

כל בעל מקצוע הינו גוף שיש לו אחריות ביחס לשירות אותו הוא נותן ללקוחות שלו. הווי אומר שכל בעל מקצוע עלול להיות חשוף לתביעות של רשלנות מקצועית במידה והוא לא לוקח עליו את מלוא האחריות, ולא מבצע את העבודה שלו ברצינות הראויה. כי אם בעל מקצוע כמו רופא, עורך דין או כל איש מקצוע אחר מתיימר לספק שירות בתחום העיסוק שלו, הוא חייב למלא את התפקידים שלו באחריות מקסימלית ומתוך מטרה ברורה לספק ללקוחות שלו את המיטב. והיה, אם הוא ביצע את עבודתו ברשלנות, לא עשה את המאמץ הנדרש או הסביר על מנת לרצות את הלקוח, הלה יוכל לתבוע אותו בגין רשלנות מקצועית.

האם אכן הייתה במקרה המדובר רשלנות מקצועית?

כאשר לקוח מקבל שירות רשלני הוא עשוי לחוש זאת. ומעבר לזלזול ולחוסר האכפתיות שהוא יחוש במהלך העבודה, הוא עלול לגלות כי הוא יצא ניזוק בגין הרשלנות הזו. זה עלול להיות מצב בו פעולה מקצועית בוצעה שלא כנדרש, טיפול רפואי נכשל בגין רשלנות, או שמהלך כלשהו הגיע לכישלונות בגין הרשלנות. במצבים כאלו הלקוח מגלה כי הוא אמנם שכר שירות של איש מקצוע, הוא אמנם שילם שכר טרחה כדי להיות מלווה עם גורם מוסמך. אך למרבה הצער השירות שהוא קיבל לא ענה על הציפיות, והוא לא תאם את מחויבותו של נותן השירות. התוצאה עשויה להיות לא נעימה, כואבת ומזיקה ביותר. כדי להחליט האם אכן הייתה כאן רשלנות מקצועית יש לפנות אל עורך דין גם בלחיצה כאן.

להתייעץ עם עו"ד מתאים

בהתייעצות עם עורך דין שי סולטן ניתן לבחון בצורה מדויקת ועמוקה האם אכן הייתה במקרה המדובר רשלנות מקצועית. בדיקה כזו תכלול בחינה של מחויבויות נותן השירות, בדיקה של המשימה הנדרשת כפי שהייתה צריכה להתבצע, וכן בדיקה של הביצוע כפי שהתרחש בפועל. כמו כן יבדוק עורך הדין את חומרת הנזק שספג הלקוח, וזאת כדי לקבוע את רף הפיצויים שהוא יוכל לקבל בגין הרשלנות. מעבר לקבלת הפיצוי יש במקרים שכאלו גורם מרתיע לבעלי מקצוע רשלניים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »