הטלפונים הנכונים לגיל הזהב – טלפונים מוגברים

גיל הזהב מעמיד את האדם מול מגבלות ונתוני חדשים שהוא לא הכיר אותם עד כה. במצב כזה חייבים להתאים את הסביבה על מנת לשפר את איכות החיים, להתגבר על המוגבלויות ולחיות בטוב ובנעימים חרף הקשיים הללו. אחד האביזרים הנחוצים לגיל הזהב הוא טלפון מוגבר.

ירידה בשמיעה והקושי לנהל שיחות

אחת התופעות הרווחות בגיל השלישי הוא ירידה באיכות השמיעה. מדובר על מצב בו המבוגר אינו שומע באותה איכות ובאותה עוצמה כפי שהיה רגיל עד כה. דבר שמגביל את היכולת שלו לשמוע את הסובבים אותו וכן לנהל שיחות טלפון בחופשיות. כולנו מכירים את השלב בו המבוגר מבקש שנחזור על מה שאמרנו, בגלל שהוא לא שמע. כל מבוגר חש את חוסר הנוחות ואת התסכול לנוכח המצב הזה בו הוא אינו שומע את מה שאומרים לו למרות שכבר ממש מרימים את הטון ואפילו צועקים.

כאן מגיע צורך למצוא פתרונות מתקדמים עבור הירידה בשמיעה, זאת באמצעות אביזרים ייעודיים שמתאימים למבוגר בהתאם לחוש השמיעה הנוכחי שלו. אחד האביזרים הנחוצים הוא טלפון מוגבר. טלפונים מוגברים הינם מכשירים מיוחדים שנועדו לספק חווית שימוש מאפשרת למי שאינו שומע כראוי. הטלפון כולל מגביר קול שמעביר לקשיש את דברי המשוחח מעבר לקו בעוצמה מוגברת. מה שיאפשר לו לשמוע את הדברים למרות שהם נאמרים בעוצמת דיבור רגילה, זאת בלי שיהיה עליו לשאול שוב ושוב מה?

בחרו עבור אביכם או סביכם טלפון איכותי ומתאים, יש למצאו טלפונים מוגברים איכותיים וטובים שיתאימו לחוויית השימוש כפי שהיא צריכה להיות בהתאם למצבו הכללי של הקשיש. כי גם בגיל הזהב ניתן לנהל שיחות ולהיעזר בטלפונים מוגברים שיאפשרו לנהל שיחה בנוחות. מידע נוסף באתר ליינפארם

כתוב/כתבי תגובה