הודו – לא רק לצעירים אחרי צבא

טיול להודו

הודו היא אחת המדינות היותר מסקרנות שקיימות ביבשת אסיה, היא פרושה על שטח עצום ומכילה מגוון רחב  מאוד של תרבויות, מסורת, אמונות ודתות. המדינה היא ביתם של מיליוני תושבים שחלקם הגדול חיים בעוני וישנם כמובן גם אנשים עשירים מאוד, המדינה מציעה  טבע עוצר נשמה , הרים, נהרות, מדבריות וגם ארמונות מרשימים מאוד.

רבים תופסים את המדינה בתור עולם שלישי שהטיול בה מתאים לצעירים שמחפשים חוויות מאתגרות, התנסויות במגוון חומרים וגם הסתפקות בתנאי מחיה צנועים למדי. מאידך השינוי והפיתוח הכלכלי שעבר על המדינה הביא לשיפור מתמיד במצב התשתיות, המלונות והתחבורה וכיום ניתן לטייל במדינה ולזכות בתנאים מעולים, לינה במלונות משובחים ומזון איכותי שמציע את המטבח ההודי במיטבו. גם הנסיעות הן נוחות מאוד ונעשות ברכבים ממוזגים וניתן לטוס ברחבי המדינה במטוסים חדישים בהרבה ממה שהיה נהוג.

מה ניתן לראות בהודו

כאשר אנו מגיעים להודו נגלה שהאפשרויות הן בלתי נגמרות. ניתן להגיע להודו לזמן קצר אך ההמלצה הגורפת היא טיול ממושך של כמה שבועות או אפילו חודשים. הביקור יחשוף אותנו לארמונות המהרג'ה, הארמון באודאיפור וארמונות נוספים רבים. בנוסף ניתן ליהנות משפע של טבע מתפרץ שישאיר אתכם פעורי פה אל מול העוצמה של הטבע. להקות של קופים הן מחזה לא נדיר בהודו וניתן לראותם במקומות רבים גם במקדשים עצמם.

למי מתאים טיול להודו

המחשבה שטיול להודו מתאים רק לאנשים צעירים השתחררו מהצבא אינה רלוונטית יותר. אמנם צעירים רבים ימצאו בה את כל מבוקשם, אך גם אנשים מבוגרים יותר יוכלו למצוא את עצמם וליהנות משפע של אפשרויות. אין כלל צורך לחשוש מתנאים לא נוחים שכן בהודו ישנם סידורי לינה משובחים וכל מה שדרוש על מנת לעבור את הטיול בשיא הנוחות.

ניתן לפנות לחברות טיולים מאורגנות או לטייל באופן עצמאי לבד, עם בן או בת הזוג או אפילו בתור משפחה עם ילדים. הטיול בהודו יעשיר מאוד את עולמכם וישאיר לכם חוויות שיצרבו בזיכרון לשנים רבות. כמובן שיש לארגן את כל בדברים החשובים על מנת שהטיול לא יתקל בקשיים עיכובים.

מידע נוסף תוכלו למצוא בכתובת https://visa-india.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו הצגות ילדים הכי אוהבים
זה חשוב מאוד לחבר את הילדים הצעירים אל העולם של התיאטרון כבר בגילאים צעירים רק על מנת להרחיב את...
קרא עוד »
מאי 10, 2019
רהיטים לילדים
עיצוב חדרי הילדים הוא דבר חשוב ומשמעותי, גם לכם וגם לילדים שלכם. ברור שזה ישפיע בהיבט הכלכלי אולם לא...
קרא עוד »
ינו 11, 2022
הליך גירושין עם ילדים – ככה תעשו את זה נכון
במצב בו אתם צריכים לעבור הליך גירושין עם ילדים יהיה נכון מצדכם לוודא כי אתם עוברים את ההליך הזה תוך...
קרא עוד »
פבר 18, 2022