איטום גגות – מתי נכון לבצע איטום?

איטום גגות

גגות מגנים על המבנה שלנו, הם נותנים לנו הגנה ומחסה, לכן מגדירים את הבית כקורת גג מעל לראש. אך לא תמיד הגג מצליח למלא את התפקיד שלו כהלכה. לא פעם הוא צובר נזקים מה שמוביל בסופו של דבר לנזילות, טפטופים, טחב ועוד בעיות רבות אחרות ולא רצויות.

מה צריך לעשות? התשובה היא איטום גגות. יש כמה וכמה עיתויים בהם צריך לעשות איטום גגות על מנת להגן על המבנה ולמנוע ממנו נזקים.

בהזדמנויות הללו צריך לבצע איטום גגות

  • הקמת מבנה – כאשר בונים מבנה חדש צריך לבצע שלב מקצועי ומושקע של איטום גגות. מדובר על משימה מורכבת שדורשת ידע מקצועי ולכן מומלץ להיעזר בשירותי חברה לאיטום גגות , היא זו שמשלימה את המבנה ומוודאת כי הוא תקין ולא עביר בפני נזילות וטפטוף.
  • אחזקה – אחת לכמה שנים חשוב לבצע פעולות אחזקה לגג. הפעולות הללו תכלולנה בדיקה ביחס למה שמתרחש על הגג על מנת למנוע מצבים בהם נוצר בלאי שהולך וצובר נזקים נוספים שיפגמו בסופו של דבר במבנה.
  • רטיבות – לא פעם אנשים מגלים רטיבות שגג המבנה שלהם. הם יכולים לראות כתמים של מים על הגג, לחוש בריח של רטיבות או אפילו לראות שכבת צבע מתקלפת. כל אלו מאותתים שיש רטיבות וצריך לבצע איטום גגות.
  • לקראת החורף – אם המבנה ישן וכבר שנים לא בוצע איטום גגות, כדאי להתארגן לקראת הקיץ ולבצע איטום במועד. במקום לחכות לגשם ואז להתמודד עם רטיבות ואי יכולת ליישם את האיטום בגין כך, נכון להזמין אנשי איטום למבנה ולאטום את המבנה באופן יסודי ומקצועי לקראת ימות הגשמים. כך המבנה מוכן ומזומן ולא יינזק בגין הגשם שעתיד לרדת בעונה הקרובה.

איטום גגות – צריך להיות ערניים ביחס למה שנעשה על הגג כדי למנוע רטיבות.

כל המידע במאמר באדיבות אתר > https://bitumany.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות
למה נועדו מאגרי תמונות? איך הם יכולים לשמש אותנו כיום? קחו לדוגמא את אחד האתרים המוכרים...
קרא עוד »
ספט 03, 2022
עקרונות מנחים ללימודי כתיבה בילדים אוטיסטים
בכל הנוגע לכתיבת לימודים לילדים אוטיסטים, השטח מגוון ומגוון כמו הספקטרום עצמו. השאלה מי מתאים...
קרא עוד »
מרץ 18, 2024
תיקון גגות רעפים – הכינו את הגג לקראת החורף
לקראת החורף, חשוב לוודא שגג הרעפים שלכם במצב מעולה. גגות רעפים ידועים בעמידותם ובתוחלת החיים שלהם, אך...
קרא עוד »
ספט 13, 2023