איטום גגות – מתי נכון לבצע איטום?

איטום גגות

גגות מגנים על המבנה שלנו, הם נותנים לנו הגנה ומחסה, לכן מגדירים את הבית כקורת גג מעל לראש. אך לא תמיד הגג מצליח למלא את התפקיד שלו כהלכה. לא פעם הוא צובר נזקים מה שמוביל בסופו של דבר לנזילות, טפטופים, טחב ועוד בעיות רבות אחרות ולא רצויות.

מה צריך לעשות? התשובה היא איטום גגות. יש כמה וכמה עיתויים בהם צריך לעשות איטום גגות על מנת להגן על המבנה ולמנוע ממנו נזקים.

בהזדמנויות הללו צריך לבצע איטום גגות

  • הקמת מבנה – כאשר בונים מבנה חדש צריך לבצע שלב מקצועי ומושקע של איטום גגות. מדובר על משימה מורכבת שדורשת ידע מקצועי ולכן מומלץ להיעזר בשירותי חברה לאיטום גגות , היא זו שמשלימה את המבנה ומוודאת כי הוא תקין ולא עביר בפני נזילות וטפטוף.
  • אחזקה – אחת לכמה שנים חשוב לבצע פעולות אחזקה לגג. הפעולות הללו תכלולנה בדיקה ביחס למה שמתרחש על הגג על מנת למנוע מצבים בהם נוצר בלאי שהולך וצובר נזקים נוספים שיפגמו בסופו של דבר במבנה.
  • רטיבות – לא פעם אנשים מגלים רטיבות שגג המבנה שלהם. הם יכולים לראות כתמים של מים על הגג, לחוש בריח של רטיבות או אפילו לראות שכבת צבע מתקלפת. כל אלו מאותתים שיש רטיבות וצריך לבצע איטום גגות.
  • לקראת החורף – אם המבנה ישן וכבר שנים לא בוצע איטום גגות, כדאי להתארגן לקראת הקיץ ולבצע איטום במועד. במקום לחכות לגשם ואז להתמודד עם רטיבות ואי יכולת ליישם את האיטום בגין כך, נכון להזמין אנשי איטום למבנה ולאטום את המבנה באופן יסודי ומקצועי לקראת ימות הגשמים. כך המבנה מוכן ומזומן ולא יינזק בגין הגשם שעתיד לרדת בעונה הקרובה.

איטום גגות – צריך להיות ערניים ביחס למה שנעשה על הגג כדי למנוע רטיבות.

כל המידע במאמר באדיבות אתר > https://bitumany.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילומי זוגיות – לתעד את האהבה
כל אחד חולם למצוא את החצי השני שלו, ולחיות בזוגיות טובה ומאושרת אחד עם השני. זוגיות היא הרבה מעבר...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
ייבוא כלבים
ישנם אנשים המעדיפים לגדל כלב טהור גזע, כזה שיש לו אילן יוחסין, ובמקרים הללו ניתן לייבא אותם מחו"ל. כאן...
קרא עוד »
נוב 15, 2021
הממלכה – מוצרים לנסיכים ונסיכות
כשהנסיכה או הנסיך הקטן שלכם נולדים אתם עושים את כול הדרוש כדי לשמור אותם בריאים וחזקים. אתם דואגים...
קרא עוד »
אוק 04, 2020