מה ההבדל בין ספירולינה טרייה לאבקת ספירולינה?

ספירולינה טרייה היא אבקה ירוקה המשמשת בתעשיית התזונה. הוא שימש כתוסף מזון מאז ימי קדם. הוא עשיר בויטמינים ומינרלים ומכיל כמות גבוהה של כלורופיל. למעשה, זהו אחד המקורות הטבעיים החזקים ביותר של כלורופיל שיכול לעזור לנו להתאושש ממחלה, מתח או כל השפעה מזיקה אחרת על הגוף שלנו.

 לאבקת ספירולינה טרייה יש גם יתרונות בריאותיים גדולים מכיוון שהיא עוזרת להגביר את מערכת החיסון, משפרת את מצב העור ואפילו עוזרת לטפל בסוגים מסוימים של סרטן.

ניתן למצוא אבקת ספירולינה טרייה בסופרמרקטים או בחנויות טבע אך ישנן חברות רבות שהחלו למכור אבקת ספירולינה טרייה באינטרנט במיוחד עבור אנשים שרוצים להשתמש בה כתוסף במקום לקחת טבליות או כמוסות.. ניתן להשיג אבקת ספירולינה טרייה באיכות טובה מאוד היא על ידי גידול בעצמך בבית באמצעות מכונת ספירלייזר שעליה רשומה פטנט של Spirulaas. מכונת הספירלייזר משתמשת גם במים מהברז שלך

ספירולינה היא אצה כחולה-ירוקה בעלת ערך תזונתי. מדובר במזון-על ששימש כבר אלפי שנים כמקור מזון לבני אדם. אבקת ספירולינה טרייה מגיעה ממים טריים ונקיים ואינה דורשת כל עיבוד כדי להפוך לשמיש. זוהי הצורה הנפוצה ביותר של ספירולינה בעולם וניתן למצוא אותה בסופרמרקטים ברחבי העולם.

יתרונות וחסרונות של ספירולינה

ספירולינה היא אוכל מדהים שקיים כבר הרבה זמן. יש לו יתרונות בריאותיים רבים, והוא זמין בצורות רבות ושונות. ניתן למצוא אותו בקפסולות, אבקה, נוזל ואפילו כתחליף לארוחה.

הבעיה עם תוספי ספירולינה היא שהם מאוד יקרים ולא תמיד קל למצוא אותם. אם אתם רוצים לצרוך ספירולינה, רצוי להשתמש בתוסף איכותי במקום לקנות את הזולים שיש במכולת המקומית.

ספירולינה היא מקור פנטסטי לחלבון. הוא עשיר בויטמינים ומינרלים, אך מכיוון שהוא גדל באוקיינוס, לעתים קרובות קשה למצוא אותו.

כתוב/כתבי תגובה