איזה מוצרים קיימים למבוגרים שמתקשים בהליכה?

ישנם מוצרים רבים המיועדים לאנשים המתקשים בהליכה. מוצרים אלה יכולים לעזור לשפר את יכולת ההליכה שלהם, להגביר את הניידות שלהם ולהקל על כאבי דלקת פרקים. למבוגרים המתקשים בהליכה, ישנם מוצרים רבים שיכולים לעזור להם. אחד המוצרים הפופולריים ביותר הוא הליכון.

הליכון הוא מכשיר שעוזר לאנשים עם בעיות ניידות ללכת בקלות רבה יותר. ניתן להשתמש בו בדרכים רבות ויש לו גובה וקיבולת משקל מתכווננת. ישנם גם סוגים אחרים של מכשירים זמינים עבור בעיות ניידות כגון כסאות גלגלים, קביים ואפילו קטנועים.

חשוב להתאים אישית מוצרים לצורכי המבוגר

למבוגרים המתקשים בהליכה, יש מגוון מוצרים שיכולים לעזור להם. ניתן להשתמש במוצרים אלה כדי להפחית את הכאב ואי הנוחות של מי שמתמודד עם בעיות ניידות. ישנם סוגים רבים ושונים של מוצרים שניתן להשתמש בהם למבוגרים המתקשים בהליכה. חלק מהמוצרים הללו כוללים אורתוזים לכף הרגל, פלטה והליכונים. ישנם מספר מוצרים למבוגרים המתקשים בהליכה, אך הדרך האמינה והיעילה ביותר היא שימוש בכיסא גלגלים.

תשפרו את היכולת שלכם להתנייד בקלות

קיים מגוון רחב של מוצרים למבוגרים המתקשים בהליכה. חלקם מיועדים לאנשים שמתאוששים מפציעות וצריכים לשחזר את הניידות שלהם. אחרים מיועדים לאנשים עם דלקת פרקים או מחלות אחרות המשפיעות על הניידות.

המוצר הנפוץ ביותר הוא מקל או קב, המשמשים כ-70% מהאוכלוסייה באירופה וכ-90% בארצות הברית. זה יכול להיות עשוי מכל חומר, אבל עץ הוא החומר הנפוץ ביותר מכיוון שהוא קל משקל ועמיד.

המוצר הפופולרי ביותר עבור אנשים עם בעיות ניידות הוא כיסא גלגלים. מכשיר זה מאפשר לאנשים להיות ניידים ללא צורך להשתמש בידיים או בזרועותיהם לתמיכה. יש לו גם מושב הניתן להגבהה או הורדה בהתאם למידת התמיכה הדרושה למשתמש.

הזמינו באתר של אורנז >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות משחקי קופסא בגיל צעיר
מי מאיתנו לא מכיר משחקי קופסא? מדובר במשחקים הרלוונטיים עבור כמה משתתפים, כאשר לכל משחק מטרה אחרת....
קרא עוד »
אוג 12, 2020
ככה תתכונני לבוק בת המצווה שלך
כמה מרגש ומשמח להגיע ליום הנפלא של החיים שלך, היום הנכסף שאת חולמת עליו כבר חודשים ארוכים. היום בו את...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
5 סיבות ללכת על השקעות נדל"ן בקפריסין
כל מי שמבין מעט בהשקעות ובכלכלה, יודע שהשקעות נדל"ן אף על פי שהן מאוד יקרות הן מאוד משתלמות. להבדיל...
קרא עוד »
ינו 23, 2022