צימקאו

צימקאו (Cimcao  ) הוא תחליף שוקולד, המהווה חלופה לשוקולד. יש לו אותו טעם, אבל הוא לא מתוק. ניתן להשתמש בו במקום שוקולד בכל מתכון שמצריך שוקולד.

החומר הוא עשוי מקקאו, סוכר ומים. גם אבקת הקקאו עשויה מסוכר. הסוכר משמש כזרז לתגובה הכימית שגורמת לשוקולד טעים. המים משמשים כממס כדי לוודא שכל המרכיבים מעורבבים היטב יחד.

צימקאו  הוא תחליף שוקולד שניתן להשתמש בו במתכונים רבים. הוא עשוי מקקאו, שמן דקלים וסוכר. המרכיבים העיקריים הם אבקת קקאו, שמן דקלים וסוכר. הם משמשים להכנת מתכוני שוקולד הדורשים שימוש בשוקולד אך אינם צריכים להיעשות עם מרכיבי שוקולד מסורתיים.

 Cimcao Chocolate Substitute הוא תחליף שוקולד חדש שפותח על ידי הצוות ב-Cimcao. הוא עשוי מאבקת קקאו ובעל תכולת סוכר נמוכה מזו של שוקולד מסורתי. הסיבה העיקרית לפופולריות שלו היא בגלל תכולת הסוכר הנמוכה שלו והעובדה שהוא אינו מכיל מרכיבים מלאכותיים או חומרים משמרים.

מדוע משתלם להשתמש בו ואיך הוא יכול לעזור לנו? 

כאמור, צימקאו אלטרנטיבה חדשה לשוקולד. הוא עשוי מקקאו, שהוא מקור טבעי לבריאות ואנרגיה טובה.

זה לא רק טעים, זה גם טוב בשבילך! Cimcao עשוי מחמאת קקאו ושמן קוקוס. חמאת קקאו היא שומן טבעי שנמצא כמועיל מאוד לעור, לשיער ולציפורניים שלנו. שמן קוקוס עשיר בטריגליצרידים בעלי שרשרת בינונית (MCT) אשר הוכחו כבעלי יתרונות בריאותיים משמעותיים לגוף.

 Cimcao הוא תחליף שוקולד שניתן להשתמש בו באפייה. יש לו תכונות דומות כמו שוקולד אך אינו מכיל סוכר או שומן.

תחליף שוקולד Cimcao הוא שילוב של קקאו ושוקולד חלב. זה נעשה על ידי ערבוב קקאו עם חלב ולאחר מכן הוספת סוכר. התוצאה היא טעם חלק וקרמי שאידיאלי לאפייה או הכנת גלידה.

להשיג אצלנו >>>

כתוב/כתבי תגובה