ארגון צדקה

ארגון צדקה – פעילות שהיא מעל לטובה האישית שלנו

לנהל ארגון צדקה, להפעיל אותו בשוטף, לגייס תרומות ולהשתמש בכל הכסף הזה רק כדי לעזור למשהו אחר הוא לא דבר של מה וכך. אנשים רבים חיים את החיים שלהם ומכונסים בתוך עצמם. הם מרגישים הם החיים חולפים על פניהם בלי לעשות משהו משמעותי. העבודה והשגרה היא מנת חלקו של כל אדם, גם שלנו, אולם אם תדעו לעצור לרגע את מרוץ החיים ולעשות משהו גם עבור מישהו אחר – אתם יכולים לשאת ברכה שאין לה ערך כלכלי בעולם הזה. אתם יכולים לעשות זאת גם באמצעות תרומה כלכלית, גם באמצעות הקדשה של הזמן שלכם לטובת התנדבות ועשיית מעשים טובים או לקחת חלק בפעילות של עמותה קיימת ועוד.

מה עושה ארגון צדקה?

עמותה או ארגון צדקה אם תרצו פועל לטובת מטרה כלשהי או לטובת תרומה לקהילה או למישהו אחר ולא לטובת רווח אישי. ארגון זה עושה לפחות פעולה אחת המקדשת את ההקמה שלו ומתנהל כמו עסק לכל דבר אולם עסק זה פתור ממיסים ולכן יכול להשתמש במלוא הכסף לטובת התרומות והענקת עזרה לאחר. כך למשל עמותת מאיר פנים מסייעת לאלפי משפחות עניות בישראל ומסייעת להם עם ארוחות חמות, ארוחות חג, כרטיסי מזון, חבילות מזון ואפילו חלות לשבת על מנת שיוכלו ליהנות מהשבת כמו כל משפחה רגילה. בין היתר העמותה עוזרת גם לתרומת מזון לילדים בבתי ספר וכן מפעילה בתי תמחוי בכל רחבי הארץ שבהם היא מספקת ארוחת צהריים חמה לאלפי אנשים עניים שאין להם כסף לארוחה מסודרת ביום.

כיצד אתם יכולים לעזור גם כן?

תוכלו להירתם בתרומה כספית לאחת מפעילויות החברה ו/או לתרום מזמנכם לטובת פעילות העמותה ועזרה בבתי התמחוי ו/או בחלוקת מזון. העמותה תשמח לקבל כל עזרה אפשרית ומבחינתכם כל תרומה תישא ברכה וזאת מלבד הרגשה טובה וסיפוק שימלא אתכם בעזרה לאחר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: