יש לכם חתול? איזו ספה כדאי לכם לרכוש

ניקוי ספות בבית הלקוח

כאשר גרים חתולים בבית, אין דרך אחת שמתאימה לכולם. לכל חתול יש את האישיות שלו והוא יכול לבצע מעשים שכל החתולים האחרים אינם עושים וקורה גם ההפך.

רכישת ספות עור

ספות מעור או דמוי עור הן חלקות ולכן חתולים רבים נמנעים ואינם עולים עליהן. אך לא אחת הם יקפצו עליה וינעצו בעור את הציפורן שלהן ואז הספה החדשה כבר פגומה.

יש בתים שבזכות המעבר לספת עור, אכן אין נזקים יותר מהחתולים ויש בתים שהנזקים נראים בכל פינה, ראו לדוגמה ניקוי ספות בבית הלקוח.

רכישת ספות בעלות ריפוד מבד

בעלי חתולים רבים רוכשים ספות שבדי הריפוד שלהן עשויים מבדים צפופים בעלי חוטים דקים כך שלחתולים יהיה קשה לפגוע בבדים הללו, או לחלופין בדים סינתטיים בעלי נראות המזכירה ניילון וגם את הבדים הללו קשה לחתולים להרוס. חשוב שכל הבדים הללו יהיו עמידים לכביסה ולניקוי לאור הכתמים שמשאירים מדי פעם החתולים.

מומלץ לרכוש כריות רכות ולכן גם עליהן החתול לא יישב, כיוון שהן לא קשיחות ולא מתאימות לשיוף ציפורניו ולא לרפד את ידיות הספה בריפוד, אלא להשאיר אותן חלקות.

ניקוי ספות מקצועי

מדי כמה חודשים, רצוי להזמין שירות של מקצוענים לניקוי הספות לאחר הנזקים של החתולים. המכשור המיוחד מנקה את הספות משאריות של שיער הן מהחלק העליון של הספה והן מכל הרבדים הפנימיים.

בנוסף לכך נשטפים כל הבדים באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים אשר מקרצפים את הריפוד מקצה לקצה. המים מועברים דרך המכשיר, מסננים אותו ושוב חוזר חלילה מנקים פעם נוספת עד שהספה נקייה לחלוטין. גם כתמים עקשניים אפשר להסיר, או אם מדובר בכתמים עקשניים שקיימים פרק זמן ארוך הם מבהירים אותם.

> קראו גם על ניקוי שטיחים מקיר לקיר!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטור ממס הכנסה לנכה – האם זה רלוונטי עבורכם?
לא רבים יודעים זאת, אך יש נכים רבים ברחבי הארץ שלא צריכים לשלם מס הכנסה, אך הם עושים את זה בכל זאת. קבלת...
קרא עוד »
ינו 18, 2022
אוכל לכלבים – צריך להכיל חלבון איכותי
מחפשים אחר אוכל לכלבים שיוכל לחזק את הכלב שלכם ולספק לו אנרגיה רבה מידי יום? אוכל שיאפשר לו לחיות חיים...
קרא עוד »
יול 26, 2021
מהי התחדשות עירונית?
הרבה ערים בישראל נבנו לפני למעלה מארבעים וחמישים שנה. המבנים הללו ברובם אינם חזקים דיים על מנת לשרוד...
קרא עוד »
מאי 03, 2021