איסוף רהיטים לתרומה

איסוף רהיטים לתרומה

אחד המעשים הטובים ביותר שאנו יכולים לעשות בעולם שאנו חיים בו הוא לתת למישהו אחר שאין לו. חלק מהאנשים תורמים כסף, חלק ארוחות וסלי מזון, חלק תורמים רהיטים וחלק תורמים ציוד ודברים אחרים. לא משנה מה תתרמו – כל עוד זה הולך למישהו הזקוק לכך באמת והתרומה היא ללא כוונת רווח אתם תרוויחו מכך המון, גם לנפש שלכם בעולם הנוכחי ויש כאלה המאמינים שגם בעולם הבא.

שתמיד יהיה את הכוח לתת:

סגולה לפרנסה טובה וברכה תהיה כאשר תתרמו רכוש או כסף למישהו אחר הנזקק להם. אנו מאחלים לכולם שלא ייחסר להם דבר ושיהיה להם הכול מהכול בשפע, לרבות הדברים המאפשרים חיים נוחים ונעימים יותר, החל ממוצרי יסוד הקשורים במזון ועד לריהוט, ציוד ופריטים נוספים. אם אתם יכולים לתרום – עשו זאת.

יש לכם רהיט או מכשיר שאתם לא צריכים?

עמותת מאיר פנים דואגת עבור איסוף רהיטים לתרומה ומתווכת בין אנשים התורמים רהיטים לאלה שבאמת זקוקים להם ואין להם יכולת כלכלית לדאוג לריהוט בסיסי. אם יש לכם רהיטים ישנים או כאלה שאתם לא צריכים אתם מוזמנים להביא אותם אלינו ואנו נדאג לתת אותם למי שבאמת זקוק להם. תארו לכם כמה אושר יגרום הרהיט שלכם, זה שאתם לא צריכים וסתם מעלה אבק, לביתו של מישהו שאין לו את האפשרות לקנות רהיטים. מעבר לסגולה שבתרומה לנזקקים, אתם יכולים לשמור על הניקיון והסדר בבית ובמחסן שלכם.

פעילויות נוספות של העמותה:

עמותת מאיר פנים מסייעת לנזקקים מזה שנים ופועלת בכל רחבי הארץ לאלפי נזקקים מדי יום, שבוע, חודש ושנה. מלבד איסוף רהיטים לתרומה, העמותה פועלת לטובת שכבות שונות באוכלוסייה ודואגת לתרומות סלי מזון, הפעלת בתי תמחוי, איסוף שמיכות ומחממים לאנשים מבוגרים לחודשי החורף ועוד. אתם יכולים כמובן לתרום לפי יכולת או הרצון שלכם וכל תרומה תתקבל בברכה. לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר העמותה או ליצור קשר בתאר או בטלפון.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: