משחקים שאפשר לשחק ביחד

משחקים שאפשר לשחק ביחד

כל הורה יעיד כי אחד מהרגעים המרגשים ביותר שהוא חווה במהלך גידול ילדו הקטן, היה ברגע בו הילד ביקש שאחד מחבריו לגן יגיע הביתה כדי לשחק ביחד. מצד אחד ההורה שמח ומאושר מהבקשה הזו, מכיוון שכל הזמן הזה הילד שיחק לבד במהלך רוב היום או עם אחד ההורים – ואם לומר את האמת, להורים אין באמת את הסבלנות הדרושה כדי לשחק עם הילד. אך מצד שני עולים החששות של משחק משותף עם הילד השני, והאם ילדכם ידע כיצד לשחק יפה עם הילד השני. הרי הוא רגיל שכל המשחקים הם רק שלו, האם הוא ישמח לשתף גם ילדים אחרים?

החששות האלו מובנים ונכונים אצל כל הורה שחש את אותם מחשבות, אך זכרו כי קיימים אינספור משחקים שונים שכיף לילדים גם לשחק אותם ביחד עם חבר נוסף:

משחקי קופסא

משחק קופסא מכל סוג הוא בין המשחקים הוותיקים והאהובים ביותר על כולם. גם ההורים זוכרים את משחקי הקופסא שהיו להם בילדותם, וכיום ישנו מבחר ענק של משחקי קופסא מהנים שהילדים יכולים לשחק אחד עם השני.

היתרון במשחקי קופסא הוא הנוחות בשימוש במשחק, וגם הזמן הרב שמשחק יכול להעביר בקלות ולהנאת הילדים. קיימים משחקי קופסא מסוגים שונים המיועדים לגילאי שונים ומספר שחקנים משתנה, כך שכל הורה יכול לבחור את המשחק הטוב ביותר עבור ילדו.

משחקי הרכבה

משחקי הרכבה הם משחקים מצוינים עבור משחק משותף של שני ילדים ואף יותר. משחק הלגו האהוב הוא בין המשחקים הנפוצים והפופולריים ביותר כבר שנים רבות. באמצעות המשחק ניתן להרכיב אינסוף צורות ודמויות שונות ככל העולה על רוחו של הילד, וכך הוא גם מפתח את הדמיון היצירתיות שלו.

משחקי הרכבה אינם דורשים תחרות בין הילדים המשחקים, כך שזהו משחק מצוין עבור ילדים קטנים שקיים החשש שיתאכזבו בגלל הפסד במשחק מול ילד אחר. תוכלו למצוא מגוון משחקי הרכבה כמעט בכל חנות צעצועים בתל אביב.

משחקי יצירה

משחק יצירתי נוסף ומומלץ עבור ילדים מגיל קטן הוא משחק יצירה. באמצעות משחקי היצירה הילדים יכולים להעביר שעות רבות בכיף והנאה אחד עם השני, כאשר כל אחד יוצר במו ידיו מגוון יצירות יפות ומיוחדות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כדור כדורגל

כדור כדורגל

כדורגל הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם אם לא הפופולרי שבהם. גם בישראל מדובר בענף הספורט הפופולרי ביותר ומגיל 0 אנו קונים לילדים שלנו

קרא עוד »
וטרינר מומחה למחלות עור

וטרינר מומחה למחלות עור

כפי שרופאים מתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים בבני אדם, כך גם אצל חיות, אנחנו יכולים למצוא וטרינרים שמתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים ומחלות. על פניו

קרא עוד »