משמורת משותפת

בעולם המתקדם והפרוגרסיבי שבו אנו חיים המושג 'משמורת משותפת' אינו נוגע אך ורק לתחום הגירושים או המשפט או במאבק על זכויות הוריות, למעשה, מדובר פעמים רבות דווקא במושג בשם הורות משותפת שמתקיימת בין שני אנשים שלאו דווקר נמצאים בזוגיות אלא שני אנשים שחיפשו אחד את השני או אחד את השנייה כדי להוליד יחד ילדים, לגדל אותם יחד ואפילו להקים משפחה אלטרנטיבית בעולם בו האפשרויות הן הרבה יותר גדולות ורחבות. 

בישראל ובעולם יש יותר ויותר אנשים שמחפשים פרטנרים להורות משותפת והקמת משפחה. במקרים כאלה חשוב למצוא את האדם הנכון ולא להתבלבל משום שמדובר בשותפות החשובה ביותר בחייהם של הילדים שלכם ושלכם (קבלו מידע על הורות משותפת לטובת הילד), לכן יש לבחור נכון. 

אז כיצד מוצאים פרטנרים להורות משותפת? 

לצערנו לא מעטים מהסיפורים על נשים או גברים שחיפשו את האנשים הנכונים להקים איתם משפחה ולא מצאו את הפרטנרים הנכונים או אפילו נתקלו באנשים שמחפשים משהו אחר ולא הורות משותפת ואפילו באנשים תאבי בצע או בעלי כוונות אחרות. 

כדי למנוע מקרים כאלה ואחרים מומלץ עוד לפני שאתם מתחילים לבזבז זמן על אפליקציות או מודעות ברשתות החברתיות – לפנות אל המומחים כדי למצוא את הפרטנר או הפרטנרית המתאימים ביותר לכוונה שלכם.

כיום יש חברות העוסקות בכלל התהליך של הורות משותפת ומדובר באנשי מקצוע שמספקים ליווי לאורך כל הדרך עד יצירת משפחה אלטרנטיבית ראויה. 

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהורות משותפת כדאי לנסות לעשות זאת על הצד הנכון והמקצועי ביותר וללא בזבוז זמן תוך קבלת פרטים על שותפים אפשריים מאנשי המקצוע. 

כך תוכלו להקים משפחה בדרך הנכונה לכם תוך שאתם קובעים את הכללים בחינוך הילדים העתידיים שלכם. 

> למדו על משפחה חדשה הורות משותפת באתר oro

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עברת החלקה – הנה כמה טיפים שיחזירו לך את הברק אחרי החלקה
נשים רבות מוצאות את עצמן מתעסקות במשך שעות ארוכות ביום בשיער שלהן. מדובר על אותן הנשים שלא זכו...
קרא עוד »
יול 01, 2019
ילדכם אובחן כסובל מאוטיזם? אל תשברו אתם לא לבד
כאשר ילד מראה סימנים מדאיגים של עצבנות רבה, הימנעות ממגע אנושי, קושי להתרכז וניסיון לאכול חפצים בלתי...
קרא עוד »
דצמ 26, 2018
הליך גירושין עם ילדים – ככה תעשו את זה נכון
במצב בו אתם צריכים לעבור הליך גירושין עם ילדים יהיה נכון מצדכם לוודא כי אתם עוברים את ההליך הזה תוך...
קרא עוד »
פבר 18, 2022