עורך דין נזקי גוף - איך לבחור את האדם המתאים?

עורך דין נזקי גוף – איך לבחור את האדם המתאים?

לפני שתבצעו בחירה של עורך הדין המתאים אשר מומחה בנזקי גוף, ריכזנו עבורכם עצות שימושיות עבור בחירת האדם המתאים לנזקי גוף.

עורך דין נזקי גוף – איך לבחור את האדם המתאים?

  • תסמכו על חוש האינטואיציה שלכם – במידה והתחושה הפנימית שלכם מורה לכם שלא לבחור בעורך דין של נזקי גוף מסוים, אל תחתמו על ייפוי כוח ותמשיכו לתור אחרי משרד עורך דין אשר מומחה בנזקי גוף שהאינטואיציה שלכם תאותת לכם שזה האדם הכי מתאים לייצג אתכם.
  • עליכם לוודא שעורך הדין של נזקי גוף מייצג אף חברות ביטוח או שמא הוא מייצג רק בני אדם שנפגעו בתאונות. עורך דין של נזקי גוף שמייצג את שני הדברים הללו עשוי להיקלע לכדי סיטואציה של ניגוד עניינים.
  • עליכם לוודא איזה עצות מעניק לכם עורך דין אשר מתמחה בנזקי גוף, האם עסקינן בעורך דין שמעניק לכם עצות יעילות בתחום של נזקי גוף או שמא מדובר בעורך דין פסיבי למדי.
  • עליכם לוודא מה הניסיון אשר מצוי באמתחתו של עורך הדין לנזקי גוף, האם עסקינן בעורך דין בעל ותק של עשור או בעל ותק של שלוש שנים, לוותק ולניסיון יש השפעה מכרעת בתחום זה.
  • עורך דין מומחה לנזקי גוף צריך לדעת את מערכת התנועה ואת גוף האדם. עורך דין שאינו מסוגל לאתר את הסוגים של העצמות בגוף האדם, סביר להניח שהוא אינו מומחה בתחום של נזקי גוף. תשאלו שאלות מביכות את עורך הדין ובמידה והוא יתחמק ממענה על התשובה, תדעו שהוא לא עורך דין אשר מתמחה בתחום של נזקי גוף.
  • עליכם לוודא כי הנכם עושים בחירה בעורך דין מומחה לנזקי גוף או תביעות ביטוח ושלא עושים בחירה בעורך דין אשר מתעסק בהרבה תחומים, כמו למשל – עימותים בין שכנים, משפט מסחרי, פלילי, גירושין וכיוצא בזה. הרבה מעורכי הדין במדינת ישראל לא מתמחים בהיבט של נזקי הגוף והם עוסקים במנעד רב של תחומים. תוכלו לבדוק זאת על ידי שיחה בעילום שם ולשאול באם יוכלו לייצג אתכם במשפט גירושין שלכם. אם עסקינן בעורך דין שעוסק במגוון תחומים, הוא יציע את שירותיו לאלתר וכך למעשה תוכלו לוודא זאת.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »