האם כדאי לקחת היום משכנתא מהבנק?

האם כדאי לקחת היום משכנתא מהבנק?

אי אפשר להתעלם מכך כי על מאמצי הממשלה מחירי הדירות מרקיעים שחקים וכי כל שבוע נשבר שיא חדש במחירי הדיור. זה מצב מאוד לא בריא למשק הישראלי ולכלכלה הישראלית והוא פוגע בנו ומקשה עלינו מאוד. כך יוצא כי החלום הישראלי הגדול לקנות דירה הוא לא בר מימוש לרבים וזה יוצר חוסר שוויון משווע במשק הישראלי, חוסר שוויון אשר אנו לא יכולים להתעלם ממנו או להכחישו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שכל מי שרוצה בכל זאת לקנות דירה ורוצה להבטיח כי הוא יצליח לעשות זאת חייב לפנות אל הבנק בכדי לבצע זאת. זה ברור כיום שאי אפשר לקחת משכנתא ללא הבנק וזוהי האופציה השפויה להגשים את החלום של כל כך הרבה ישראלים ועד שלא תקום אופציה אחרת אשר תוזיל את העלות של קניית דירה אנו נצטרך להסתדר עם מה שיש.

מדוע אי אפשר לסמוך על יועץ המשכנתאות של הבנק?

כאשר אתם באים לבנק בשביל לקחת משכנתא לכל מטרה אתם צריכים לקחת בחשבון כי לבנק יש מטרה אחת ויחידה והיא להרוויח מכם כמה שיותר כסף. לכן אנו מציעים לכם לא להתרשם מכל החיוכים ומכל דברי החנופה של יועץ המשכנתאות ולזכור כי בסופו של דבר מדובר על עסק וכמו בכל עסק גם כאן האנשים רוצים להרוויח מכם כמה שיותר. על כן אתם צריכים לזכור כי יועץ המשכנתאות של הבנק לא עובד בשבילכם אל בשביל הבנק והוא יעשה הכול בכדי שהמנהלים שלו יהיו מרוצים וזה אומר כי הוא ינסה להרוויח עליכם כמה שיותר וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

כיצד אוכל לדאוג כי האינטרסים שלי נשמרים בעת לקיחת המשכנתא?

אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה אתם צריכים להבין כי במשחק הזה של לקיחת משכנתא אתם חייבים להשוות את התנאים ואת הכוחות וזה אומר כי בשום פנים ואופן אסור לכם ללכת לבנק ללא יועץ משכנתאות צמוד אשר ידאג לאינטרסים שלכם ואשר ייגן עליכם מפני הבנק וכך תבטיחו כי תיקחו את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

כתוב/כתבי תגובה