אימון אישי – מחיר

אימון אישי – מחיר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתאמנים על ידי מאמן אישי. לפעמים זה נעשה ביחיד ולפעמים בקבוצות. אם יש משהו שאתם חייבים לדעת על אימון אישי הוא שהתוצאות שלכם על ידי אימון כזה, יהיו הרבה יותר טובות מהאלטרנטיבות הקיימות האחרות.

אימון אישי – מחיר

היתרונות שיש באימון אישי הן כל כך רבות, עד כדי כך שרבים שהיו במשך שנים מתאמנים במכון יחד עם פרטנרים אחרים ללא התייחסות ספציפית למצבם, עוברים לאלטרנטיבה המוצלחת יותר – אימון כושר אישי.

בעבר להתייחסות הפרטנית לכל לקוח, גם בפן הכספי הוא כנראה הרבה יותר משתלם. בדרך כלל מאמנים אישיים גובים את שכרם לפי מספר אימונים כאשר אימון בודד יכול להגיע ל- 300 שקלים ויותר אך כאן מדובר במאמנים מהטופ.

מאמנים מספקים אחריות ומוטיבציה

האם אתם רוצים להתמודד עם המאמן שלכם ולהגיד לו שלא התאמתם אתמול? בטח, אתם יכולים לקבל את האחריות הזו מחבר מסור שעובד איתכם, אבל זה תפקיד המאמן. יש לו אינטרס מובהק לראות שאתם מסיימים את האימונים שלכם.

כמו כן, אם אתם משלמים למאמן אישי, האם אתם באמת רוצים להשתחרר ולהרגיש שאתם לא מקבלים את מירב תשומת הלב עבור הכסף שלכם? בדרך כלל, כסף שהוצא לטובת אימונים אישיים, נותן מוטיבציה טובה להתאמן.

מאמנים מספקים מומחיות

מאמן אישי טוב ישגיח מקרוב על מנת להבטיח שאתם מבצעים את התרגילים כמו שצריך כדי למקסם את התוצאה שלכם ולמקד את קבוצת השרירים המיועדת עליהם אתם עובדים איתו.

המאמן האישי מתבונן בכם בזהירות ומתקן טעויות קלות בצורה כשאתם עושים אותן. מאמן אישי מבטיח שלפעמים השינוי הקטן ביותר בתרגיל, ישנה את השריר שאתם עובדים עליו.. זו עוד סיבה מספיק טובה מדוע כדאי לשכור את שירותיו של מאמן אישי.

למה מומלץ להתאמן עם מאמן אישי?

בימינו, אימונים לא נוטים להיות זולים ואתם עלולים להסס להזרים עוד מכספכם לתוכנית הכושר שלכם. עם זאת, אם אתם כבר מחויבים לשגרת כושר או לחוגים שונים ואינכם משיגים את התוצאות הרצויות או לחלופין, אתם רק בתחילת דרככם בכושר, יתכן ותשקלו האם כדאי להשקיע בהדרכה מקצועית כלשהי.

במאמר זה אנו סורקים אחר היתרונות הפוטנציאליים שאתם עשויים לחוות מעבודה עם מאמן אישי, מרמת התזונה והכושר שלכם ועד לתוצאות ארוכות הטווח שאתם עשויים לראות.

אימון אישי מתאים את האימון שלכם

מאמנים איכותיים יודעים להתאים אישית אימון בהתבסס על נקודות החוזק, החולשה והיעדים האישיים שלכם. הם מכירים את כל הנקודות בחשובות שעליהם הגוף שלכם צריך לעבוד כדי לקבל את התוצאות להם אתם מצפים מעצמכם.

אימון אישי מספק הנאה רבה יותר כיוון שהתוצאות נראות בבירור ובמהירות רבה יותר מאשר אימון חובבני שאינו כולל הדרכה צמודה.

לעוד מידע, בקרו באתר https://stronger.co.il/

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

מה הסוללה והאלטרנטור עושים?  סוללה אוטומטית מספקת מטען חשמלי גדול שעובר במערכת ההתנעה ומסובב כמה הילוכים להתנעת המכונית. ברגע שהמכונית פועלת, האלטרנטור שולח זרם בחזרה

קרא עוד »