טיולים מומלצים באזור הים הבלטי

טיולים מומלצים באזור הים הבלטי

אם אתם מעוניינים לצאת לקרוז מיוחד ומהנה, אין ספק שמדינות הים הבלטי הן מדינות ששווה לכם לבקר בהם ולכן, כדאי לכם לברר על שייט באזור הים הבלטי. שייט בים הבלטי יעבור בין מדינות מזרח אירופה למדינות סקנדינביה. אם בחרתם לצאת לנופש מיוחד בשייט בים הבלטי, אין ספק שבחרתם נכון. מדובר על חוויה שתהפוך את הנופש שלכם לנופש מיוחד מאוד. המעבר בין הערים הסמוכות לים הבלטי ובין האיים השונים והביקור בערים הללו, זוהי חוויה יוצאת דופן שכל מי שעובר אותה מבין בעצם על מה מדובר.

למה דווקא הפלגה בים הבלטי

אם אתם תוהים מדוע דווקא הפלגה בים הבלטי, הרי שכיום בירות הים הבלטי הופכות ליעדים הפופולאריים ביותר להפלגה ובעיקר בעונת הקיץ. שייט בים הבלטי יפגיש אתכם עם הוויקינגים המרתקים ועם מגוון איים מדהימים בדרך, כאשר בכל אי מרתק וייחודי הספינה תעגון ותוכלו לרדת ממנה ולהנות מכל מה שהאי מציע לכם. מכיוון שבים הבלטי הגאות והשפל הינם נמוכים, הרי שהדבר יחסוך לכם את טלטלות הים הרגילות המאפיינות לא פעם שייט ויסב לכם הפלגה מהנה נעימה וחלקה במרבית הזמן. שייט בים הבלטי יגיע גם לסנט פטרסבורג. מדובר על מקום שבו ישנם נופים מרהיבים מאוד ואוצרות טבע מדהימים. לא פעם האונייה תעגון יום שלם במקום על מנת לאפשר לכלל המפליגים לרדת ולהנות מכל מה שמיקום זה מציע.

מה עוד מציעה הפלגה בים הבלטי

קרוזים מאורגנים של הפלגה בים הבלטי מציעים גם מעבר בעיר וילנה אשר מהווה את בירת ליטא. מדובר על ביקור מאוד מרגש ומעניין אשר מציג היסטוריה מפוארת עתיקה. במהלך הטיול ניתן להגיע גם לעיר הבירה של לטביה ריגה, אשר ידועה כאחת מהערים היפות והמרשימות ביותר. שייט בים הבלטי מגיע לא פעם גם לבירת שוודיה שטוקלהם וגם מבקר באיים הקנרים אשר מהווים איים מדהימים מאוד. אין ספק ששייט בים הבלטי מספק את החוויה הייחודית ביותר לכל אדם שמעוניין להנות מהיסטוריה, תרבות, טבע, נופים וכמובן, הנאה רבה מהשייט עצמו והספינה עצמה.

כתוב/כתבי תגובה