חוזרים לשגרת בית ספר עם odt לתלמידים

חוזרים לשגרת בית ספר עם odt לתלמידים

כמעט שנה שלמה שהלימודים התנהלו דרך המחשב, כל הילדים בבתים שלהם, כל המורים בבתים שלהם וכך התנהלו השיעורים. ועכשיו כשחוזרים ללימודים, אפשר רק להבין שהחזרה באה עם קשיים רבים הן חברתיים והן לימודיים וצריכה להיות דרך לעזור גם למורים וגם לתלמידים לחזור ביתר אופטימיות אל ספסל הלימודים. לדרך הזו קוראים odt לתלמידים.

חוזרים לשגרת בית ספר? חוזרים עם odt לתלמידים

יציאה מהכיתה ואל המרחב הפתוח

אחרי כל כך הרבה זמן שתלמידים רבים לא ישבו בכיתה פעילות odt יכולה להיות עבורם שובר השגרה שהם כה צריכים כאשר פתאום צריך שוב לשבת שעות שלמות בכיתה. התרגלות לישיבה ממושכת בכיתה יכולה לקחת זמן ופעילות odt לתלמידים יכולה לסייע להם להתרגל כמו שצריך לכיתה ולשיעורים – דרך הלינק https://www.odteam.co.il/blank-1 ניתן למצוא מגוון פעילויות ODT מומלצות.

פעילויות גיבוש

חלק מובהק בפעילות odt לתלמידים הוא החלק שעובד על הגיבוש של התלמידים אחד עם השני. אחרי זמן רב שלא התראו, יתכן שיהיו צריכים ל'דחיפה' קלה בשביל להשתחרר ולהתרגל לעובדה שאפשר שוב ליהנות ולשחק יחד, בבית הספר, איפה שלא התראו כל כך הרבה זמן. פעילויות גיבוש יכולות לעזור ליצירת חברויות חדשות ותחושת נוחות בין התלמידים.

פעילויות חינוכיות 

הקאצ' האמיתי של פעילויות ה-odt לתלמידים הוא העובדה שהם כל כך נהנים מהמשחקים שהם לא שמים לב שהם לומדים. ממש לומדים בבית ספר, איפה שהם לא סובלים ללמוד בדרך כלל. הפעילויות השונות נותנות הזדמנות לתלמידים לחשוב על פתרונות יצירתיים, להיעזר אחד בשני וללמוד כיצד לתקשר בצורה טובה יותר כקבוצה. 

לסיכום,

החזרה לבית הספר עשויה להיות מלחיצה גם למורים וגם לתלמידים שלא ראו זה את זה זמן כה רב. פעילויות odt יכולות להעניק נחיתה רכה לחזרה לשגרה שאליה צריך להתרגל מחדש.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: