כסא אוכל לתינוק

טיפים לסידור חדר התינוק שלכם

בשעה טובה נולד לכם ילד ראשון ואתם מתרגשים? בקרוב הוא יעבור לישון בחדר משלו ואתם רוצים להתחיל להכין לו את החדר הכי יפה שאפשר? אם כך, ברור שאתם צריכים לעשות תכנית, לראות כמה אופציות וגם לקבל מספר רעיונות. יש חשיבות אדירה לאופן שבו אתם מסדרים את חדר התינוק כי זה החדר הראשון שיהיה לו בחיים. החדר הזה, והאווירה שתהיה בו, ישפיע מאוד על אופן התפתחות התינוק ולכן שווה לחשוב איך אתם רוצים לעצב אותו. זקוקים לעזרה? מחפשים טיפים בנושא? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 

  • תאורה: בחדר התינוק, מצד אחד, צריכה להיות תאורה אך מצד שני היא לא צריכה להיות חזקה מידי. כמו כן, מאוד מומלץ לדאוג שתהיה גם תאורת לילה כי אין ספק שתקומו לא מעט פעמים בלילה כדי להאכיל את התינוק ולכן תאורת לילה תהיה נוחה.

 

  • צבעים: חשוב מאוד לבחור בצבעים שאומנם יבואו לידי ביטוי וייצרו אווירה, אך מצד שני, רצוי שהצבעים לא יהיו חזקים מידי.

 

  • ציורים, חיות ודמויות: ניתן לשלב בעיצוב חדר התינוק גם תמונות וציורים של כל מה שנראה לכם מתאים, בין אם זה חיות מסוגים שונים, דובונים ועוד.

 

  • אביזרים פרקטיים: לטיפול בתינוק אתם צריכים גם כמה אביזרים פרקטיים כמו שידת החתלה, כסא אוכל לתינוק וכדומה. לכן חשוב מאוד להשאיר לכך מקום בחדר ולקחת זאת בחשבון מבחינת העיצוב.

 

האם עיצוב חדר תינוק עולה הרבה?

אתם מוטרדים מהעלויות ולא בטוחים שתוכלו להרשות לעצמכם לעצב את חדר לתינוק בדיוק כמו שתמיד רציתם? אם כך, כדאי שתדעו שהיום יש מבצעים נהדרים בתחום הזה. בנוסף לכך, אם אתם רוצים לקנות אלמנטים שונים כמו מיטה, עריסה או שידת החתלה, כדאי לדעת שיש גם אפשרות לקנות רהיטים כאלה מיד שניה. אין ספק שהיום יש יותר ויותר דרכים להוזיל את עיצוב וסידור חדר התינוק כך שאין לכם סיבה אמיתית לחשוש מהעניין הזה. אתם תראו שגם לתינוק שלכם וגם לכם יהיה יותר נעים להשתמש בחדר אם הוא יהיה מעוצב ומסודר בצורה יפה, מושקעת ונוחה.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

צמחי מרפא

4 צמחי מרפא וסגולותיהם

לצמחי המרפא יש היסטוריה רפואית עוד מימי קדם. לאורך דורות רבים היו מודעים לסגולות המיוחדות של צמחי המרפא הרבים אשר קיימים בישראל ובעולם. מי שהשתמש

קרא עוד »