אימוני טניס לילדים

אימוני טניס לילדים – כיצד בוחרים מאמן בצורה נכונה

בזמן שילדים רבים בוחרים להצטרף לקבוצת כדורגל או כדורסל, ישנם ילדים אשר מעדיפים דווקא לשחק טניס. יש כאלה שמעוניינים בכך בגלל אהבה למשחק ויש מי שמעוניין בכך, יותר בגלל שההורים שלו מושכים אותו לשם, מסיבות כאלה ואחרות.

בכל מקרה, כאשר בוחרים להצטרף לתוכנית של אימוני טניס לילדים, חשוב לדעת כיצד לבחור את המסגרת הנכונה ובפרט, כיצד בוחרים מאמן טניס לילדים בצורה טובה. זאת על מנת שהילד ייהנה מהאימונים, אך חשוב לא פחות, שהוא יהיה מסוגל להתקדם ולהתפתח. זאת בהנחה הגיונית, שזו המטרה שלנו ושל הילד. 

חשוב לומר, אפשר בהחלט למצוא חוגי טניס בהם המטרה היא לא בהכרח להתפתח להיות שחקן מקצועי, אך באופן טבעי, כאשר מדובר בילדים, אזי שבשלב מסוים בשביל להפוך אימון טניס להרבה יותר מקצועי ואיכותי, אזי צריך להשתתף במשחקים ותחרויות מול אחרים. מה עוד שאגודות הטניס השונות, בסופו של דבר, שואפות שהילד יהיה טניסאי מקצועי. 

כיצד בוחרים מאמן טניס לילד?

ראשית, הוא צריך להיות בעל הבנה בילדים ויכולת לעבוד איתם בצורה נכונה. הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינות אחרות, כולל מבחינה נפשית. המאמן צריך לדעת כיצד לגשת אל הילד ואיך לדבר איתו בצורה נכונה ואחראית. 

שנית, המאמן צריך להיות ברמה גבוהה מבחינה מקצועית, הוא צריך להכיר מהלכים שונים, ולדעת כיצד להעביר אותם לילדים בצורה הכי פשוטה ונכונה. כמובן שהוא צריך גם לדעת כיצד להתקדם עם הילדים שלב אחר שלב בצורה אחראית, על מנת לא להתפתות ולהאיץ את הדרך. 

שלישית, חשוב שהמאמן ידע לעבוד עם הילדים באופן פרטי וכן באופן קבוצתי, ידע לספק להם ערכים מעבר למשחק, מעבר למה שצריך לתת על המגרש. 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם ילדים – תתכננו נכון

הדרך שבה מבוגרים חווים את תאילנד יכולה להיות דומה במקרים רבים לדרך שבה ילדים יכולים לחוות אותה. גם הילדים יכולים ליהנות מעיסויים מפנקים, ביקור באזורים

קרא עוד »