משלוחי ירקות

משלוחי ירקות

מעוניינים להזמין ירקות? לפני שאתם מתקשרים לסופרמרקט שלכם, קצת מידע מקצועי: כיום, הסבירות שתיתקלו בירקות הטריים והבטוחים ביותר ללא צורך למיין מה נחשב איכותי ומה לא, קיימת יותר מכל במשקים החקלאיים. כשאתם קונים ישירות מהם אתם מקבלים ירקות מובחרים במיוחד. יתרה מכך, ניתן לייעד את המשלוח שלכם למטרת האכילה הספציפית שלכם ושל האורחים. לדוגמה, אם אתם מבשלים תבשיל חם שאמור להכיל דלעת, ניתן פשוט לקנות מארז דלועים חתוך המיועד למשימה זו. מה עוד כדאי לדעת על משלוחי הירקות שלכם?

אפשרויות רכישה

כאשר רוכשים ירקות מחקלאים, המשלוחים יכולים להתבסס על כמה סוגים של רכישה: או שקונים את הירקות במשקל, כמו שקורה במרכול, או שרוכשים חבילות ירקות מוכנות במחירי הנחה, או שקונים ירקות אורגניים ללא חומרים משמרים. כל אחת מאפשרויות הרכישה הללו נושאת עמה יתרונות וחסרונות ועל כן מתאימה לסוגים שונים של קהלי יעד. פרסנו לפניכם כאן בהרחבה את כל המשמעויות של כל אחד ממסלולי-הרכש הללו.

רכישה על פי משקל הירקות הכולל שתצטרכו

בגישה זו אתם קונים ירקות כמו שרוכשים אותם במרכולים: מדווחים מהו המשקל הנדרש, מקבלים הצעת מחיר, כולל סקירה כמה ירקות זה כולל, ומקבלים החלטה אם להרחיב או לצמצם את המשלוח. היתרון של גישה זו הוא שהסדרה של משלוחי ירקות היא דטרמיניסטית ולא סטוכטית: ידועה מראש ולא מבוססת על אי וודאות. אתם יודעים כמה שילמתם וכמה ירקות תקבלו ומתנהלים על פי הצרכים שלכם במשק הבית.

רכישת ירקות במחירי הנחה על בסיס חבילות מוכנות

כפי שסוחרים וסופרמרקטים מקבלים מחירים יותר טובים מאשר צרכנים קמעונאיים, גם בתוך תחום הקמעונאות ישנם קסמים כאלה. לדוגמה, אם במקום לרכוש מלפפון אחרי מלפפון ולדרוש חישוב לפי משקל, אתם רוכשים אגד-מלפפונים ארוז בניילון, אתם צפויים לקבל הנחה של 15-20% על כל מלפפון שיהיה בו. ביחס למלפפון הבודד שמוצע למכירה במשקל, זוהי הנחה משמעותית של עשרות שקלים.

רכישת ירקות אורגניים איכותיים ללא חומרי ריסוס ושימור

במצב זה אתם נהנים מאספקת משלוחי ירקות טבעיים ללא חומרי ריסוס ושימור ועל כן זוכים לטעום את טעמם המקורי, ממש כמו שעל העץ או בשיח-הקיטוף. רכישת ירקות אורגניים תגיע מהר מאד לכתובת שלכם, כשהיא שמורה במארז ייחודי עטוף בניילון עבה. פרימתו וכניסה למצב של אכילה מצריכה שהארוחה תסתיים או תמתין לא יותר מיומיים במקרר, כי היות ואין חומרי שימור, הטריות נפגמת בקצב הרבה יותר גבוה ביחס לירק מרוסס (ועל כן הוא אינו אורגני).

עבודה מקצועית ומשלוחים מידיים

המשלוחים מתהווים למושבי השרון ולערי הסביבה בקצב מהיר ממשק בעמק חפר. הוא עובד עם מיטב הגידולים החקלאיים הנפוצים בישראל, לצד מוצרים ירוקים נדירים. המשק מספק ללקוחותיו משלוחי ירקות איכותיים, טריים ועם טעם של עוד גם בהכנת סלט וגם בירקות כמרכיבי ארוחה מרכזיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הדרישות ההלכתיות עבור סכך לסוכה?
במידה וגם אתם בדיוק בהליכי הבנייה של הסוכה שלכם, חשוב לדעת כי ישנם מספר כללים הלכתיים שיאפשרו לכם...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
ערכות יצירה מדהימות לילדים – במחירים שווים
יצירה היא דרך נפלאה לילדים לחקור את היצירתיות שלהם, לפתח מיומנויות מוטוריות עדינות ודמיון. ערכות...
קרא עוד »
יונ 18, 2023
בר מים לדתיים – יש דבר כזה?
אמנם לא תמצאו אותו בחנות לתשמישי קדושה, אבל כן, בר מים לדתיים חי נושם ובועט, בעיקר בשבתות. הצורך במים...
קרא עוד »
ספט 30, 2020