משלוחי ירקות

משלוחי ירקות

מעוניינים להזמין ירקות? לפני שאתם מתקשרים לסופרמרקט שלכם, קצת מידע מקצועי: כיום, הסבירות שתיתקלו בירקות הטריים והבטוחים ביותר ללא צורך למיין מה נחשב איכותי ומה לא, קיימת יותר מכל במשקים החקלאיים. כשאתם קונים ישירות מהם אתם מקבלים ירקות מובחרים במיוחד. יתרה מכך, ניתן לייעד את המשלוח שלכם למטרת האכילה הספציפית שלכם ושל האורחים. לדוגמה, אם אתם מבשלים תבשיל חם שאמור להכיל דלעת, ניתן פשוט לקנות מארז דלועים חתוך המיועד למשימה זו. מה עוד כדאי לדעת על משלוחי הירקות שלכם?

אפשרויות רכישה

כאשר רוכשים ירקות מחקלאים, המשלוחים יכולים להתבסס על כמה סוגים של רכישה: או שקונים את הירקות במשקל, כמו שקורה במרכול, או שרוכשים חבילות ירקות מוכנות במחירי הנחה, או שקונים ירקות אורגניים ללא חומרים משמרים. כל אחת מאפשרויות הרכישה הללו נושאת עמה יתרונות וחסרונות ועל כן מתאימה לסוגים שונים של קהלי יעד. פרסנו לפניכם כאן בהרחבה את כל המשמעויות של כל אחד ממסלולי-הרכש הללו.

רכישה על פי משקל הירקות הכולל שתצטרכו

בגישה זו אתם קונים ירקות כמו שרוכשים אותם במרכולים: מדווחים מהו המשקל הנדרש, מקבלים הצעת מחיר, כולל סקירה כמה ירקות זה כולל, ומקבלים החלטה אם להרחיב או לצמצם את המשלוח. היתרון של גישה זו הוא שהסדרה של משלוחי ירקות היא דטרמיניסטית ולא סטוכטית: ידועה מראש ולא מבוססת על אי וודאות. אתם יודעים כמה שילמתם וכמה ירקות תקבלו ומתנהלים על פי הצרכים שלכם במשק הבית.

רכישת ירקות במחירי הנחה על בסיס חבילות מוכנות

כפי שסוחרים וסופרמרקטים מקבלים מחירים יותר טובים מאשר צרכנים קמעונאיים, גם בתוך תחום הקמעונאות ישנם קסמים כאלה. לדוגמה, אם במקום לרכוש מלפפון אחרי מלפפון ולדרוש חישוב לפי משקל, אתם רוכשים אגד-מלפפונים ארוז בניילון, אתם צפויים לקבל הנחה של 15-20% על כל מלפפון שיהיה בו. ביחס למלפפון הבודד שמוצע למכירה במשקל, זוהי הנחה משמעותית של עשרות שקלים.

רכישת ירקות אורגניים איכותיים ללא חומרי ריסוס ושימור

במצב זה אתם נהנים מאספקת משלוחי ירקות טבעיים ללא חומרי ריסוס ושימור ועל כן זוכים לטעום את טעמם המקורי, ממש כמו שעל העץ או בשיח-הקיטוף. רכישת ירקות אורגניים תגיע מהר מאד לכתובת שלכם, כשהיא שמורה במארז ייחודי עטוף בניילון עבה. פרימתו וכניסה למצב של אכילה מצריכה שהארוחה תסתיים או תמתין לא יותר מיומיים במקרר, כי היות ואין חומרי שימור, הטריות נפגמת בקצב הרבה יותר גבוה ביחס לירק מרוסס (ועל כן הוא אינו אורגני).

עבודה מקצועית ומשלוחים מידיים

המשלוחים מתהווים למושבי השרון ולערי הסביבה בקצב מהיר ממשק בעמק חפר. הוא עובד עם מיטב הגידולים החקלאיים הנפוצים בישראל, לצד מוצרים ירוקים נדירים. המשק מספק ללקוחותיו משלוחי ירקות איכותיים, טריים ועם טעם של עוד גם בהכנת סלט וגם בירקות כמרכיבי ארוחה מרכזיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 סיבות ללכת על השקעות נדל"ן בקפריסין
כל מי שמבין מעט בהשקעות ובכלכלה, יודע שהשקעות נדל"ן אף על פי שהן מאוד יקרות הן מאוד משתלמות. להבדיל...
קרא עוד »
ינו 23, 2022
הסכם ממון בין בני זוג האם זה רצוי בכל מצב?
לעיתים רבות, ישנם ויכוחים בין בני זוג בעיקר על רכוש משותף, ולכן הם בוחרים לחתום, מראש, על הסכם ממון....
קרא עוד »
ינו 22, 2021
מופע על חושי – למה זה עדיין עובד עלינו
אנחנו כולנו אוהבים סיפורים. הדבר הזה נכון מראשית ימיה של האנושות. כולנו, אוהבים סיפורים. כולנו אוהבים...
קרא עוד »
מאי 01, 2022