קונה רכבים לפירוק בתל אביב - אל תקבלו עוד קנסות

קונה רכבים לפירוק בתל אביב – אל תקבלו עוד קנסות

הרכב שלכם עבר תאונה קשה ולא שווה לתקן אותו? יש לכם רכב טרנטה ישן שלא משתלם להשקיע בו יותר? קיבלתם רכב חדש מהחברה במקום הרכב הישן שהיה לכם? או שסתם נשבר לכם ממנו ואתם מעוניינים להתחדש ברכב חדש מהניילונים? בוודאי עמדתם בפני השאלה – מה עושים עם הרכב התקול / הישן / המשומש? להלן פתרון קסמים – מוכרים למגרש פירוק רכבים! ואם אתם גרים בתל אביב, יש כאן קונה רכבים לפירוק בתל אביב בדיוק עבורכם.

למה למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק?

הרכב שלכם כבר אינו בשימוש, נכון? אז מדוע הוא אמור לעמוד בחנייה ולהעלות אבק? איזו זכות יש לו לתפוס מקום חנייה יקר לרכבים אחרים? והכי חשוב, מאיזו סיבה עליכם להמשיך לשלם עליו אגרות שונות וקנסות כאשר אתם כלל לא נהנים ממנו?

מכל הסיבות לעיל, כדאי מאוד לפנות אל קונה רכבים מושבתים על מנת שיפטור אתכם מהרכב הזה וימצא לו תועלת אחרת מלבד תפיסת מקום חנייה וצבירת קנסות. בנוסף לכך, מלבד העובדה כי יימנעו מכם אגרות וקנסות בגין הרכב הזה, תוכלו להרוויח עליו סכום כסף נחמד אשר יכול מאוד לסייע לכם אם אתם עומדים לרכוש רכב חדש.

קונה רכבים לפירוק – מה הוא עושה איתם?

קונה הרכבים רוכש את הרכבים במחיר נמוך בהרבה מהמחירון – מכיוון שכבר אין אפשרות לעשות בו שימוש רגיל. לאחר שהוא מבטל את רישיון הרכב, הוא מתחיל בתהליך הפירוק. בתהליך זה, מפרקים את הרכב לגורמים וממיינים את החלקים שעוד ניתן להשתמש בהם כגון חלקי פח, הגה, מושבים וכדומה, לעומת החלקים שיעברו למחזור וגריטה כמו למשל השלדה, חלקי ברזל שונים וכדומה.

קונה רכב לפירוק בתל אביב

תחום פירוק הרכבים נשמע כתחום פיראטי ולא מקצועי. כמובן שכמו בכל תחום, יכול מאוד להיות שגם בתחום זה יש את אלה שרק מנסים לעשות עליכם קופה. ולכן, כדאי מאוד לפנות לקונה אמין ומוכר כמו prk פירוק רכבים. אז אם אתם גרים בתל אביב ומחפשים קונה רכבים לפירוק שיקנה מכם את הרכב הישן שלכם, הגעתם למקום הנכון.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: