אלימות במשפחה - למי אפשר לפנות?

אלימות במשפחה – למי אפשר לפנות?

אחד המצבים הקשים ביותר במסגרת זוגיות ותא משפחתי הוא מצב שבגינו האישה סובלת מאלימות במשפחה. ישנם גברים אשר בוחרים לפעול נגד הנשים שלהן באלימות. אותן נשים לא פעם סובלות בשקט, שומרות את הסוד המדובר בליבן, לא מספרות לאף אחד לרבות המשפחה הקרובה שלהן ואף מרגישות אשמות. אולם, חשוב מאוד שכל אישה הסובלת מאלימות במשפחה איננה תקבל את מצבה זה ותפנה לכלל הגורמים הרלוונטיים שיכולים לסייע לה בתחום.

כיצד מתמודדים עם אלימות במשפחה?

נשים אשר נאלצות להתמודד עם אלימות במשפחה, אינן צריכות לקבל את מצבן זה ויכולות ללא ספק לפעול בכל המישורים הרלוונטיים על מנת שלא לסבול מאלימות זאת. על כן, אותן נשים צריכות ראשית כל לפעול למען גירושין. שנית, עליהן לפנות לגורמים הרלוונטיים להוצאת צו הרחקה של הבעל מהן. ניתן כיום לפנות הן למשטרה והן לעורך דין העוסק בדיני משפחה, כאשר חשוב לדעת שלאישה יש את הזכות המלאה לקבל גט ואף לקבל את דמי כתובתה במידה ומדובר בבעל אלים. על כן, כל אישה אשר סובלת מבעל אלים, יכולה לפנות לעורך דין העוסק בדיני משפחה בכלל ואל יונית גזל עו"ד גירושין בפרט לצורך פתיחה בהליך גירושין ושמירה על זכויותיה.

כיצד תבחרי עורך דין?

על מנת לטפל באלימות במשפחה בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לפנות לעורך דין לדיני משפחה מנוסה ומקצועי בתחום, אשר יסייע לה להשיג את מלוא זכויותיה בהליך גירושין וכן, יסייע לה בהרחקת הבעל המכה באופן מידי על ידי קבלת צו הרחקה. אלימות במשפחה היא איננו מצב שיש לקבל בשום אופן ועל כן, כל אישה חייבת לפעול לצורך שיפור איכות חייה ומיגור האלימות בחייה.

קראו על משמורת משותפת באתר של יונית גזל

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

משחקים מומלצים לילדים

יתרונות משחקי קופסא בגיל צעיר

מי מאיתנו לא מכיר משחקי קופסא? מדובר במשחקים הרלוונטיים עבור כמה משתתפים, כאשר לכל משחק מטרה אחרת. בעבר, משחקי הקופסא היו דומיננטיים מאוד בחייה של

קרא עוד »